Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap ivartalanították a...

Tegnap ivartalanították a cicánkat, azóta nem evett és nem ivott, ez normális?

Figyelt kérdés

A műtét előtt este evett utoljára, este 8-kor elvettük a tápos és a vizes tálját is. Tegnap délelőtt volt a műtét, délután hozhattuk haza. Szédikélt, el-elesett, rátettük a gallért, azzal meg végképp olyan kis szerencsétlen lett.Mentünk utána, nehogy valami baja legyen.Egyszer hányt (mondták,hogy valószínűleg fog),pisilt is kétszer,de enni, inni semmi.

Nagyon aggódom!

Levettem a gallért, bebújt a pad alá és persze egyből elkezdte nyalogatni magát,úgyhogy visszatettem a gallért.

Lehet attól nem tud enni?Vagy tudna,csak még nem akar?

Itt fekszik most mellettem,teljesen ki van merülve...olyan kis szerencsétlen.

Mit tegyek, hogy jobban legyen?


2018. márc. 3. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel az állatorvost, és kérdezd meg, ne itt kérdezgess ilyeneket, talán azt!
2018. márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kb. 24 óra a műtéttől számítva, mire teljesen kiürül a szervezetéből az altatószer. Ha addig sem kezd el enni, akkor mindenképpen hívd fel a dokit.

Vizet fecskendővel tudsz neki adni pár kortyot, kellene is.

Kínálj neki nagyon ízlő kaját, akár kézből is.

2018. márc. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Evett és ivott is a cica,pisilni is volt.A gallért levettem róla, mert meg sem mozdult, csak gubbasztott egy helyben a padlón (a kanapéra is én tettem fel). Csináltam póló ujjából ruhát neki - itt is és máshol is olvastam róla -,teljesen megváltozott a kedélye. Jön-megy,amennyire tud, mosakszik.

Furán néz ki nagyon, mert kis vékony így, eddig nem is láttam a nagy szőrétől,hogy milyen karcsú a teste.

Aggódtam érte nagyon. Ha nem változott volna a helyzet, nem hagytuk volna éjjelre orvos segítsége nélkül.

Remélem ezután jól alakulnak a dolgok.

2018. márc. 3. 19:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha evett-ivott is, akkor már rendben lesz, ne aggódj.

Az altatószer viseli meg ennyire őket.

2018. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!