Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet előre következtetni,...

Lehet előre következtetni, milyen színű lesz a kiscicák bundája?

Figyelt kérdés
Ha pl. van egy fehér lány macska, aki párosodik mondjuk több kandúrral is, akik közül egyik sem fehér, semelyik kiscica nem lesz fehér? Vagy tudtok esetleg olyan weboldalt, ahol meg lehet nézni, különböző bundájú cicaszülők esetén valószínűleg milyen színű, illetve mintájú kismacskák jönnek majd világra?
2018. márc. 3. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Házimacskák esetében konkrétan bármilyen kiscica lehet.
2018. márc. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazat adok az elsőnek.

Van egy nőstény fehér macskám aki párosodott egy fekete fehér hímmel és egy fekete fehér cirmos kölyök született.

[link]

Utána persze ivartalanítottuk a macskákat, mert nem akarunk szaporítani.

2018. márc. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlíthat színre mindkettőre, de kijöhet rajta a nagyszülői vér is.

Gyakorlatilag bármi lett, ha több kandúrral párosodott, akkor több apja is lehet a kicsiknek.

Tegnap én is kiírtam egy ilyen kérdést, de le lettem oltva, hogy ivartalanítani kellene. Hiába mondtam, hogy lesznek, csak szeretnék 4 vagy 5 macskát tartani. Jött, hogy akár 10-et is fiazhat, ja persze. Max. 1 millió esetből egyszer, vGy még nagyobb arányt mondanék. Az átlag 3, ritkább esetben négy, nagyon max. 5.

A kérdésre meg nem válaszoltak.

2018. márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Régebben bioszból vettünk egy ilyen anyagot, hogy azt számolgattuk, milyen színű teheneknek milyen színű utódaik lesznek, szóval azt hittem, ezt cicáknál is meg lehet csinálni, de ezek szerint sajnos nem :/ :D
2018. márc. 3. 19:03
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__9173662-a-n..

meg lett válaszolva a kérdésed. Nézd át a válaszokat megint. Illetve:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__68-egy-nost..

Itt is van olyan személy, akinek 10 kiscica született. Nem egy olyan ember él a környezetemben, akinek csak 6-nál több kiscicája születik, sose volt kevesebb. Képzeld, egy házimacska sok kölyköt tud fialni, nem mindig csak 2,3,4 kiscica lesz. Vagy felfogod, vagy nem. asszem elegen elmondták annak a makacs fejednek.

egy érdekesség pluszba:

" Az eddig ismert legnagyobb alom 15 kölyökből állt."

2018. márc. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, szerintem add vissza az érettségid, mert a szövegértésed 0. Kezdjük ott, hogy én sehol nem látom, hogy az én kérdésem hol van a másik kérdésben megválaszolva, másrészt mert mi van akkor, ha a legnagyobb fialás során 15 kiscicát szült a cicanyuka? Az embereknél is van, hogy 8-as ikrek születnek, mégis kb 1 milliárdhoz az az esélye, vagy még kevesebb, hogy ilyen előfordul, nem ez az általános...

Ha meg csak az utolsó előtti válaszolóval akarsz b4sz4kodni, azt privátban is megtehetnék, nem kell szétoffolgatni a kérdésem.

2018. márc. 3. 21:40
 7/7 anonim ***** válasza:
nem a Kérdezőhöz szólt, a másik rinyapycsa idegesít fel de nagyon. bocsi ha magadra vetted. a 15 kölyök csak érdekesség :)
2018. márc. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!