Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám bevadul az ágyamon,...

A macskám bevadul az ágyamon, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Emeletes ágyam van,és nemrég költözött ide a cicu (kb 1hete)

Van egy kutyám,.akivel nem barátkozott még össze.

Szóval igen, eléggé halmozott a probléma..

De egyszerűen ha ketten egyszerre vagyunk az ágyon akkor kisebb nagyobb idő után, de nekem esik.

Legfőképp este, de napközben is.

Mit tegyek?

Hogy magyarázhatnám el neki hogy ne tegye essen nekem , hogy egy szem minusz lenne a vége ?



2018. márc. 3. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Ha ilyenkor kap egy taslit amitől elrepül, érteni fogja az összefüggést.
2018. márc. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Két jól irányzott anyai/atyai pofonnal. Meg természetesen az ágyról való azonnali lehajítással.
2018. márc. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1.Vízzel sprickolás! 2.Másik: két oldalon ragasztós szalaggal tekerd körül a pizsamádat, pl. az ujját, mikor rád támad, a ragasztós részt tartsd magad elé. A ragacshoz fog érni a mancsa, azt utálja. 3.Egyáltalán ne engedd fel az ágyra.
2018. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1, Bántani szándékosan nem fogom és nem is szabad.

2, az ágyról képtelek letiltani. Ez egy macska, megtalálj hogy a falon felmászva hogy tudjon feljönni.

Mindegy azért köszönöm a válaszokat ♥

2018. márc. 3. 21:09
 5/5 anonim válasza:
Én a macskának megtanítottam hogyha kiabálok hogy nem szabad akkor ne tegyék meg. Elég egyszer ledobni úgy hogy előtte úgy teszel mintha megutnéd és csak egy ici picit rákoppintasz az orrára. Illetve a kaja nagy úr. Jutalomfalattal próbálj kísérletezni
2019. jan. 2. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!