Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért dörgöli magát a macskám...

Miért dörgöli magát a macskám a ruháimhoz?

Figyelt kérdés
Nem csak arról van szó, hogy hozzádörgöli magát a lábamhoz, amit ugye mindig csinálnak a macsekok, hanem ő konkrétan leszedi a szennyesről a pólómat, és fél órás program nála azzal fetrengeni, szabályosan szimatolja, elfekszik és magára rángatja, forog vele, dorombol, teljesen olyan, mintha macskamentás lenne minden cuccom, pedig nem az. Ha az ágyban van ruhám azzal is ugyanez a szokása, aztán elalszik rajta. Egy Dove dezodort szoktam csak használni, lehetséges, hogy amiatt érez valamit a ruhákon, ami esetleg tetszik neki?

2018. márc. 3. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert érzi rajta a szagodat ezért csinálja ezt.
2018. márc. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A dezodornak semmi köze hozzá. A gazdi illatot érzi rajta. Az én cicám is ugyanezt csinálja. A szétválogatott szennyest, kupacokba szoktam rendezni. A cica olyankor ott van és egyik kupac tetejéről fekszik a másikra.
2018. márc. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!