Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vegán macskák, ti találkoztak...

Vegán macskák, ti találkoztak már ilyennel?

Figyelt kérdés

Ma láttam egy vegán csoportban,hogy valaki kiírta,hogy vegánok a macskái évek óta vegánok.

Jött rá vagy 100komment és mindenki sorra töltötte fel a képeket a szép egészséges VEGÁN cicájáról. Mi a véleményetek?



2018. márc. 4. 11:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%

Megérett az emberiség a pusztulásra.


Az egy dolog, hogy sok ember egészségtelenül él, de azért egy állatot nem kellene belekényszeríteni a marhaságaikba.

2018. márc. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Bombát rájuk.

Vegán macska = füvet legelő oroszlán.

Abszurd és értelmetlen, hogy az ilyen agyhalott barom állat a saját kedvencét is lassú kínhalálra kárhoztatja, mert kettőnél több neuron nem fér abba a sötétséggel teli fejébe.

Szomorú, hogy itt tartunk.

2018. márc. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
42%

Én voltam egy vegán fesztiválon, ahol egy nő azt mondta, hogy az ő cicája at, speciálisan összeállított kaját kap.


Nekem vannak kétségeim, viszont az első hülyeséget beszél.

Vegán =egészségtelen, nem vegán =egészséges?

Baromság

2018. márc. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem egy itteni kérdés adta az ötletet, hogy feltedd a kérdést, nincsen másik oldal. A kérdésed csupán fiktív. A macskáknak nagyon érzékeny a gyomruk, még a legjobb tápból is válogatnak, könnyen hasmenésük lesz. Úgyhogy nem hiszem, hogy van valamilyen univerzális vegán táp, ami egy varázsütésre megoldaná ezt a problémát.
2018. márc. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Egy természeténél fogva húsevő állatot nem hússal etetni pedig állatkínzás! Mától tiltsuk meg az összes ragadozó állatnak, hogy húst egyen!
2018. márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
23%
Feltételezem, hogy panelba bezárt cicákról van szó. Mert kertesházban biztos nincs olyan elvetemült, aki nem engedi ki a macskáját a szabadba (ugye nincs??). De az, hogy egy állat be van zárva egy lakásba, már önmagában is elfogadhatatlan számomra. Azt hittem, a vegánság egyik alappillére az etikus viselkedés az állatokkal szemben, az állati jogok védelme, de lehet, hogy tévedtem. Vagy lehet, hogy ez már egy másik irányzat, a szado-vegánság? :)
2018. márc. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%
Az egészség része a dolognak nagyon egyszerű. Minden tömegtermelt hús és zöldség alulmarad a házilag termeszettől, illetve az egészség nagy részben függ a mozgástértől is. Másszóval egy ipari hulladékon élő panelmacska mindenféleképp alulmarad egyészségben, függetlenül attól, hogy vegán vagy sem.
2018. márc. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Aki szerint a vegán életmód megfelelő egy húsevő állat számára, az olyan mélyen van, én már vitázni sem állok le vele. Csak szegény állatot sajnálom.
2018. márc. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
42%

Nemes egyszerűséggel állatkínzás ragadozó állatot növényi eredetű eledelen tartani. Pont. Nincs tovább a történet.

Ez ugyan olyan mint hogy az ember táplálkozik, és én azt mondom ezeknek a kedves vegán farkaknak (már bocs a kifejezésért de pont az ilyen baromságuk miatt nem tudom őket elfogadni hogy az állataikra is rákényszerítik ezt, tisztelet a kivételnek) hogy innentől kezdve oké! Ne egyenek semmit, én kitalálom hogy csak tablettákon elélhetnek életük végéig és az egészséges, nembaj az hogy az embernek szüksége van táplálékra. Én majd felrúgom többmillió év törzsfejlődését mert ahhoz van kedvem.


Egyébként meg aki vegán nem feltétlenül egészségesebb, sőt, vehet akármilyen sok zöldséget akkor is a bolti zöldségek (és húsok nagy része is ettől függetlenül) génkezelt, vegyszerezett, egészségtelen. Az otthon termelt zöldség és tartott állat húsa az igazán egészséges, amikor tudom hogy mit evett és hogy lett tartva.

2018. márc. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Találkoztam már ilyen nézettel. Én vega vagyok, főleg etikai okokból. De a kutyáim és a macskám nem azok. Egészen más az emésztőrendszerünk. Én teljesen egészséges vagyok=tökéletes a vérképem, jól vagyok vega kaján. De egy ragadozót nem fogok növényi eredetű táplálékon tartani.
2018. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!