Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szenvedett a macsek?

Szenvedett a macsek?

Figyelt kérdés
Utaskent ultem egy autoban, es a sofor olyan 30 km/h val elutott egy macskat. Nem allt meg, meg semmi. Ahogy hatraneztem, az a szerencsetlen fekudt aztan felpattant es ugralt fel a foldrol.. utana nem tudtam hatranezni tovabb. Abszolut sokkban vagyok, a hideg raz, mar sirtam egy csomot. Kb masfel oraja tortent az egesz. Ezek utan joggal azt hihetitek hogy egy erzekeny lelkuletu tinilany vagyok, de a valosag az, hogy egy 20 eves srac vagyok, raadasul versenyszeruen sportoltam, nem az a tipikus kis erzekeny otthonulos figura vagyok, jelenleg is egy kis kihagyas utan probalok visszarazodni a versenyzos edzettsegembe. Brutalis empatia van bennem minden egyes elo allatert ezen a rohadt bolygon. Szornyen megerint az ilyen, gyulolom az ilyen embereket, abban az esetben is ha az a szemely az en valakimnek valakije, mint jelen esetben. Csak remelem hogy maradando karosodas nelkul tulelte szerencsetlen allat, vagy pedig nem sokkal utana eltavozott, a leheto legkevesebb szenvedessel. Bocsanat hogy ekezet nelkul, esetleg ossze vissza, vagy erthetetlenul irtam.. most is szornyen szarul vagyok.
2018. márc. 4. 21:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de sajnos nem tudlak megnyugtatni, valószínűleg gerinc, koponya és idegrendszeri sérülései lehettek, az miatt pattogott összevissza. Szenvedhetett, nem is biztos hogy túléli az ilyen sérülést. Mondjuk így hogy már nem vagy gyerek azért szólhattál volna hogy álljanak meg és nézzétek meg szerencsétlenért mit tudtok tenni.
2018. márc. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Abszolut lefagytam... szo nelkul ultem vegig az utat a tortentek utan. Mar banom hogy ilyen sebezheto vagyok lelkileg, visszamegyek holnap es megnezem ott van e valahol szegeny.
2018. márc. 4. 21:55
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
21 éves nő vagyok, de engem is megérint az ilyen. Egyszer anyósülésen ültem, amikor pont a "nálam lévő kerék" ütötte el a macskát. Nem álltunk meg. Én totál lesokkoltam, csak néztem magam elé. Idő kellett, hogy felfogjam. Másik alkalommal bicikliztem, akkor a szemben jövő kocsi ütött el egy macskát pár méterre tőlem. A cica percekig ugrált. Ott valami eltört bennem. Én is rengeteget sírtam. Szörnyen feldúlt, és napokig alig tudtam aludni, mert folyamatosan magam előtt láttam. Harmadik alkalommal mentünk valahova kocsival, és az úton feküdt egy elütött cica. Még mozgott. Ott is kevés tartott vissza a sírástól. Ezek az emlékek szerintem a halálomig élénken élnek majd a fejemben. Nem bírom, ha szenvednek az állatok. Nyilván semmit nem tudtam tenni, egy ilyen balesetben szerintem percek alatt elvérzik szegény állat, de nyilván addig nagy fajdalmai vannak. :(
2018. márc. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem hibáztatlak egyébként, megértem hogy sokkot kaptál. Sose ütöttem még el semmit, csak párszor volt hogy veréb vagy más ilyen kismadár az utolsó pillanatban repült át a kocsi előtt, de akkor bennem is ment az adrenalin pedig el se ütöttem.
2018. márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak engem érintenek meg ezek ennyire. Valószínűleg én is magammal viszem ezt az emléket még jó sokáig. Csak remélni tudom hogy a jéghideg időben kihűl gyorsan és nem szenved sokáig.
2018. márc. 4. 22:03
 6/23 anonim ***** válasza:
51%

Gyakorlatilag minden embert megérint..

De ezt azért le kell küzdeni ...

Ennyi erovel minden allatot amit megeszel lehetne sajnalni borju hus stb..

Vann aki ennyitől is kiborul van aki meg katonaként 700 embert öl meg mégsincs bűntudata. Majd elmúlik.

2018. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Persze, ez is igaz.
2018. márc. 4. 22:21
 8/23 anonim ***** válasza:
10%
Hibás vagy.Én biztos nem tudtam volna szó nélkül megállni,és mondtam volna hogy álljunk meg.A te lelkeden szárad 50%-ban hogy szerencsétlent elütöttétek.
2018. márc. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
És ha megállunk, akkor a macska nem ütődik el?
2018. márc. 4. 22:37
 10/23 anonim ***** válasza:
24%
Hibás vagy akkor is,mert nem nyújtottál segítséget,mit nem értesz ezen ?
2018. márc. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!