Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Budapesten hol érdemes cicafel...

Budapesten hol érdemes cicafelszerelést vásárolni?

Figyelt kérdés
Olcsó, de jó minőség érdekel, ahol van megfelelő választék is. Fressnapf-ot ismerem, azon kívül.

2018. márc. 7. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Alphazoo :)
2018. márc. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szemeztem velük (alphazoo), de a webáruház alapján nagyon túlárazottnak tűnik. Esetleg érdemes elnézni üzletbe is, más választékért?
2018. márc. 7. 12:36
 3/13 anonim ***** válasza:
Sarkanycenteren belul vannak jo allatos boltok.
2018. márc. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem alacsonyabbak az árak,mint a fressnapf-ban,én oda csak muszájból megyek, mert szerintem meg az van túlárazva :DD De attól is függ,konktétan mit szeretnél? Szerintem,ha van a közeledben és mondjuk nem kell emiatt extra hosszú utat megtenned mindenképp nézzél be, az alkalmazottak hihetetlenül kedvesek és segítőkészek(mindegyik üzletükben)én mindig pozitiv élménnyel jöttem el.
2018. márc. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2018. márc. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Fresi is túlárazott, ezzel egyetértek. :D Ott már voltunk terepszemlén, néztem ki webáruházat is, csak nem tudjuk megoldani az átvételt, ha nincs előre időpont... és az nincs sajna. Össze-vissza munkarend átka.

Lurdy ZooDoommal szemeztem még, az jött szembe neten, ami még úgy megközelíthető helyen van, de akkor lehet az Alphába nézel be helyette, aztán meglátjuk.

2018. márc. 7. 13:15
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyébként tárgyi felszerelések kellenek, erre elfelejtettem felelni. Minden, ami új családtag érkezésekor kell. :)
2018. márc. 7. 13:16
 8/13 anonim ***** válasza:
#5ös voltam. Amit linkeltem oda be lehet sétálni szétnézni helyszinen vásárolni, nem csak neten lehet onnan rendelni. Kispesten van a métán.
2018. márc. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm neked is, de sajnos az a környék Bkv-vel baromi nehezen megközelíthető nekem. :( Most sajnos nem jó nekem, de a linket elmentem, a jövőben még jól jöhet, ha ráérek "kirándulni". :)
2018. márc. 7. 13:39
 10/13 anonim ***** válasza:

Én megnéztem azt a linket, ilyen iszonyat rossz minőségű szállítódobozt, ami ott kijön, ne vegyél, mert ha tíz dekánál nehezebb lesz a macska eltörik. A rossz minőségnél a kapocs is eltörhet ami az alját rögzíti a tetejéhez, még az utcán is elszaladhat a macska, az a műanyag ajtó meg egy vicc, ahogy kinéz. Egy felnőtt macska kiüti, ha megijed odabent.

Mindenképp fémajtósat vegyél, a fressnapfben az Anione azt hiszem olcsóbb, vagy pedig textil, de olyan, aminek kemény az alja (beteg macska véletlen belepisil ne ázzon át).

Ez pl. duplán jó, mert felül nyílik.

[link]

Itt a petnetnél van személyes átvétel is.

[link]

[link]

2018. márc. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!