Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen kaját adjak ivartalanít...

Milyen kaját adjak ivartalanított kandúr cicámnak?

Figyelt kérdés
Van valami csodaszer, ami jó az egészséges húgyutak megtartására? Én alutasakos Kitekatot, Whiskast, meg Friskies, meg mindenféle száraztápot szoktam neki adni. Emellett szereti a felvágottakat, a húsokat, meg megkóstolja, amit mi eszünk. De amit rendszeresen eszik, az az alutasakos és a száraztáp. Vizet és tejet mindig teszek ki neki. Megfelelő ez, vagy kéne még valami?
2010. jún. 9. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Tejre semmi szüksége. És ha tudsz akkor adj neki jobb minőségű tápot. Ha nem akkor ez is megfelelő.
2010. jún. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Jó lenne valami ivartalanított macskáknak való speciális táp, ami segít megtartani a súlyát és a húgyutak egészségét is elősegíti. Én a Royal Canin Sterilised tápját etetem az enyéimmel. Kimérve nem sokkal drágább, mint mondjuk a Purina One Sterilcat, amit előzőleg kaptak, de minőségre sokkal jobb. Tejet meg ne adjál neki, a közhiedelemmel ellentétben nem jó nekik a nyers tej.
2010. jún. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Prina One Sterilcat. Ez kifejezetten kasztráltaknak van.
2010. jún. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Én ivartalanított cicáknak való Cat Chow-t szoktam vanni.
2010. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 13. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!