Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Túlélheti, hogy nem működnek...

Túlélheti, hogy nem működnek a veséi?

Figyelt kérdés

Masfel eves kandur cica, aki neha hozzank szegodott, par napja gubbasztott, nem evett, de ivott (valoszinuleg lazas volt). A mai napon nagyon rossz allapotban talaltam ra a bejarati ajto elott: karmait kieresztve "markolta" a hamutalcat, feje leszegve, szore csapzott és az addig mindig nema cica olyan keservesen sirt, kerte, hogy segitsek.

Felhivtam egy allatorvost, aki nemreg megnezte, és valoszinusitette, hogy a veseivel van gond. 50-50% eselyt adtak neki infuzio mellett. (Nagyon alacsony a testhomerseklete).

Arra lennék kivancsi, hogy volt, akinek a kisállata tulelt ilyesmit? Elofordulhat a pozitiv 50% is?


2018. márc. 9. 18:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A legjobban az faj, hogy nem tudom hazahozni videkre (nincs autom es senkk nem segit), hogy itt temessem el, ahol élt is, és ott kell hagynom, hogy penzert "elszallittassak", vagyis egyszeruen csak kidobjak a testet.
2018. márc. 10. 14:03
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szívből sajnálom!!
2018. márc. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnalom!! :(((
2018. dec. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!