Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mérgezésnek mi a tünete? A...

Mérgezésnek mi a tünete? A macska csak alszik kóvályog hányt és sokat iszik. Nem tudjuk elvinni Állatorvoshoz.

Figyelt kérdés
Minden mérgezésnél elpusztulnak? Félek hogy meghal holnapra :(

2018. márc. 11. 18:58
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Sajnálom ,hogy későn vettük észre és nincs pénz elvinni :( Tejet vizet már ivott.Amugy itt vasárnap nincs is orvos :(Ha tudom ,hogy csak bántást kapok nem is írok ide.
2018. márc. 11. 19:30
 12/36 anonim ***** válasza:
A 8. válaszolóra gondoltam, 10 vagyok.
2018. márc. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, akik itt válaszolnak, imádják a macskájukat, kb. kinyalják a s*ggét, és mikor valaki ideír, hogy egy ilyet, mint te, akkor két napig jár a fejemben az adott macska, most majd a tiéd, és tudom, hogy én megtenném érte, és nem tehetek semmit, mert ez ráadásul itt az internet, és még névtelen is, közben meg akár a szomszédban is lehetsz. Fogalmunk sincs, hogyha tanácsot adunk, megfogadja-e a gazdi. Sokszor fogalmunk sincs, mi lesz a macskával, soha nem tudjuk meg. Közben meg az adott macskának akarunk jót. Nekünk az a normális, hogyha a macskánk beteg, akkor rohanunk az állatorvoshoz vele, és míg meg nem gyógyul aggódunk. Aztán sértődés, meg akármi helyett, meg nem írtam volna ide helyett, inkább csinálj valamit. Hogy mi se aggódjunk feleslegesen a macskádért. Üdv egy Gazdi
2018. márc. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
40%
Azért azt nagyon bírom, amikor a nagyvárosi mindent tudók megmondják a frankót. Aki nem falun vagy kisvárosban él, annak természetes a tömegközlekedés, a taxi, az állatorvosi ügyelet, és azt hiszik, hogy ez másutt is így van. Hát nem, sajnos nem ilyen egyszerű a vidéki élet, mert ott nincs állatorvosi ügyelet, nincs tömegközlekedés és nincs taxi sem. Az egyéb jószándékú tanácsot a kérdező nevében is köszönöm!
2018. márc. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
80%
Na ne mondd már...egy kisvárosban élek és nálunk sincs ügyelet, úgyhogy nekünk is taxi, kölcsönkérés, tömegközlekedés és jóbarát autója marad csak, ha valami gond lenne a mi autónkkal. És közöm sincs a "nagyvárosi" dologhoz, éppen ellenkezőleg, inkább mondom azt hogy a falusiak hajlamosabbak ilyenkor sokkal jobban tojni az állataikra. Persze netje mindnek van hogy itt megkérdezze, hogy a mérgezett macskát házilag mivel kezelje, mert állatorvoshoz biza nem viszi mert nincs se pénz se autó se orvosi ügyelet ezer kilométeren belül...heti tíz ilyen kérdés után neked is elgurulna már a gyógyszered tőlük.
2018. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
89%
Na nehogy már még te legyél megsértődve, kérdező. Ha te szärul lennél, te se mennél dokihoz, mert hogy vasárnap van? Eddig is vittétek dokihoz a cicát rendszeresen, igaz? Hívd fel őt, lehet, hogy kimenne házhoz, egy állatorvosnak, ha valóban elhivatott, nincs vasárnap meg éjszaka. Mindenesetre drukkolok, hogy megoldódjon a dolog és jobban legyen!
2018. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Reggel már ügyelet sem kell, hétfőn reggel.

Hogy van a macska?

2018. márc. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Nem jött haza sajnos lehet elment este meghalni :(

Ne tudom miért Más utcákban is volt már mérgezés,nem értem az embereket :((

2018. márc. 12. 09:19
 19/36 anonim ***** válasza:
64%
Én sem értem az ilyen embereket mint te, ahelyett hogy állatorvoshoz vitted volna végig nézted a szenvedését, És ezek szerint még ki is raktad a házból. Nyilván csak úgy tudott elmenni meghalni.
2018. márc. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
22%
Ne veszekedjetek màr!Magyarul hívott volna Taxit este 20 órakor vasàrnap az 50 km_re levő ügyeletre beszàguldjon pènz nèlkül mert hànyt a macskàja! Ne bàntsàtok màr!Sokszor kèső màr mire èszreveszi az ember,hogy baj van.
2018. márc. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!