Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez vemhesseg lehet?

Ez vemhesseg lehet?

Figyelt kérdés
A cicánk cicije körül érzem h egy picit fel van dagadva. Mintha egy 2 forintosnyi lenne minden emlője alatt kb. Talán maga a cici is nagyobb, de abban nem vagyok biztos. (Eddig nem nézegettem.) Lehet, hogy vemhes? 1 hónapja kiszökött, 1 hét után hoztuk haza. (Be volt zárva egy kazánházba, plakátok által találtuk meg.) Lehet, hogy akkor találkozott egy kandúrral.? Még csak 8 hónapos, lehet egyáltalán ivarérett már?

2018. márc. 11. 21:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
Aha
2018. márc. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

6 hónaposan ivarérettek lesznek, ekkor már kellett volna ivartalanítani.

Még most is lehet, vigyétek dokihoz, vizsgálja meg, nézze meg ultrahanggal, de akár vannak kicsik, akár nincsenek, lehet kérni időpontot ivartalanításra.

2018. márc. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet ivarérett. Az én lánycicám 7 hónapos kora körül lett az. Még talán nem késő így sem ivartalanítani, vigyétek minél előbb orvoshoz.
2018. márc. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ha most vemhes, az első almot mindenképp megtartjuk. Vannak már gazdijelöltek, ha esetleg lennének cicák. 3 macseknak már biztos helye van. Majd szoptatás után pedig ivartalanítva lesz. Nem akarok gyilkos lenni, ha már vannak benne....
2018. márc. 12. 10:05
 5/18 A kérdező kommentje:
Mennyire valószínű, hogy vannak benne pici cicák? Maga a cicije nem nagyobb. De talán több törődést igényel egy pár napja. Már tünetet nem vettem észre. Azóta eszik többet mióta hazahoztuk, totál le volt fogyva. Viszont nem bagzik, tehát nincs meg az a tipikus nyávogás és hátsó emelgetés simizéskor.
2018. márc. 12. 10:08
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem akarjátok orvoshoz vinni?
2018. márc. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Miért? Mondtam, ha az maradnak a cicák. Ha nem veszem észre h nőne a hasa, akkor elvisszük h nem-e a cicijeivel van baj.
2018. márc. 12. 11:07
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, hogy megállapítsa, hogy terhes-e, vagy más gond van .
2018. márc. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%

Egy születendő kiscica egy már meglévő, gazdit keresőnek az esélyeit veszi el.

Ha ivartalaníttatod még most, és azt mondod a gazdijelőlteknek, hogy ha kiscicát akarnak, fogadjanak örökbe, 2 kiscica életét mentik meg: egynek amiért örökbe fogadják, egy másiknak pedig lesz helye a menhelyen (annyira tele van az összes, hogy várólista van a bekerülésre).

2018. márc. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, hogy ti meg szeretnétek tartani, de a macska még nem tenyészérett, nem is biztos, hogy ki tudná őket hordani. Simán lehet komplikáció ellés közben is valamint nem valószínű, hogy rendesen gondozná a kölykeit. Legalább egy rendes állatorvoshoz vigyétek el és kérjetek tőle tanácsot. Meg mondjuk az sem árt, ha tudjátok, hogy hány kölyök van ha már mindenképp kiteszitek az ellésnek a macskát. Nem olyan vicces, amikor bentmarad egy.
2018. márc. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!