Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Mi lehet a macskánk testén ezek a nagy összefüggő puha csomók?

Van egy kb 1 éves hosszabb szőrű elég nagy macskánk (elég kövér)

Pár napja vettül észre hogy az egész testén alul oldalt mindenhol nagy összefüggő "göröngyös" csomók duzzanatok vannak rajta szó szerint a nyakától a hátán át végig mindenhol

Ha megnyomjuk nem fáj neki,igazából semmi baja nincs eszik iszik játszik fára mászik stb.

Mik lehetnek ezek? zsircsomók? vagy daganatok?

Keress kérdéseket hasonló témában: macska

márc. 12. 17:49  Privát üzenet  

A válaszok
Állatorvos mit mond?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 12. 18:05 Privát üzenet
Zsírcsomók, daganatok, vagy bármi más. Ezzel nem mentél sokra, de legalább kaptál választ, vidd el állatorvoshoz!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 12. 19:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

igen csak tájékozódni próbáltam hátha találkozott valaki ileynnel

szerdán viszem az orvoshoz

# 3/3Időpont márc. 12. 19:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha macska a pocakját mutatja meg szabad simogatnom?
A macskám fogdossa az arcom. Ha mellettem fekszik mindig engem néz, majd felmászik a mellkasomra és konkrétan fogdossa az arcom. Miért?
A macska játszóházak (amik több emeletesek) miért vannak puha, szőrős anyagból?
Egy vadon nőt kiscica szemét hogy kamillázzam?
Melyik a legpuhább macskaalom, amelyiket már 2 hetes kiscicák alá is lehet tenni?
Hogyan szoktassam a "szülőágyába" a cicát, hogy majd oda elljen meg? Már óriási pocakja van, csináltam neki eldugott helyen dobozban puha helyet, de nem marad benne.

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!