Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vérezget a cicám az intim...

Vérezget a cicám az intim részéből pár napja, de jol volt egészen mai napig. Ma már nem evett nem ivott. Mi baja?

Figyelt kérdés
Ivaros nőstény nincs egy éves. Pár napja szült. Mind halott volt. És azota vérezget. Van aki tapasztalt már ilyet? Helyre jön?

2018. márc. 12. 21:32
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
83%
Attól még lehet hullamérgezés... Vagy talán bent maradt egy kicsi. Légyszi, ha meghal a macskád, soha többé semmilyen állatod ne legyen. Nagyon felelőtlen vagy!
2018. márc. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
De, hullamérgezés. Attól, hogy 2 élt, másik 3 még bent kezdett el rohadni!
2018. márc. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Aszonypajti. Nem te döntöd el tartok e. Öt is utcárol fogadtam be, ha nem teszem már rég nem él. És akartam meddövé operáltatni, de el késtem. Holnap meg nyitásra viszem.
2018. márc. 12. 22:52
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sajnos nem én döntöm el. De az, hogy napokig nézegetted a vérző macskádat, sokmindent elmond rólad. Ha a lányod vérezne napok óta, miután otthon halott hármasikreket szült, akkor is csak nézegetnéd őt, és várnál holnapig...?
2018. márc. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Ez nem ide tartozik asszonypajti a gyermek téma, de azért remélem, hogy nem hullamérgezés, mert sorba ki szülte mind. Az első 3nem élt a két utolsó pár percet. De remélem nem maradt bent még:(
2018. márc. 12. 23:05
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalaníttatni akartad, de elkéstél vele? Odaengedted a kandúrokhoz? Azért annyi esze csak kéne legyen az embernek, hogy ha már feltétlenül felelőtlenül csavarogni kell hagyni, legalább ivartalanításig nem engedi el... Meg vemhesen is lehetett volna ivartalanítani.
2018. márc. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Én már a szülést követően elvittem volna állatorvoshoz. Inkább egy felesleges kör, minthogy később valami baja legyen. De az, hogy pár napja vérezget és te ezt elnézted az nagy felelőtlenség a részedről! Ezt nem rosszból írom és a többi válaszoló sem. Remélem minden rendben lesz és pár nap alatt rendbe jön a kis drága.
2018. márc. 13. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Na megérte a reggelt?
2018. márc. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Most indulunk a dokihoz. Izgulok, hogy mi van vele:(
2018. márc. 13. 07:39
 20/28 A kérdező kommentje:
Most értünk haza. Nem volt benne kiscica. Méhgyulladás volt. Kiszedte neki. Kapott egy kis infúziót is. Most a radiátor mellett van Ezt tanácsolta az orvos. És hogy takarjam be. Már nyitogatja a szemét emelgeti a fejét, de fekszik.
2018. márc. 13. 09:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!