Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fáj a hátsó lába a cicámnak!...

Fáj a hátsó lába a cicámnak! Sántít és nem bír ráállni?

Figyelt kérdés

Tegnao vettem észre hogy a lépcsőn fekve nyávog,megfogtam,hogy behozzam és ahogy hozzáértem a lábához nyávogott.

Ha elkezd menni nem sokáig bírja közben sír és eldől,felállni is alig tudott. Szeretném állatorvoshoz vinni de szüleim azt mondják várjunk vele hátha jobban lesz...

Egyébként eszik,csak a lába fáj nagyon, mi történhetett vele?

Helyre fog jönni?



2018. márc. 13. 15:11
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Tegnap meg is harapott mikor simiztem a lábát,hogy melyik fáj neki.

Tudni kell róla hogy sose harap, nagyon nyugodt cica:(

2018. márc. 13. 15:14
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Lehet ficam,törės, zúzódás. Orvos tudja megmondani. Ha törött,rosszul forr össze nem lesz soha teljes ėrtėkű. Vigyėtek el mihamarabb orvoshoz! Ne hívj dokit,, mert meg kell hogy röntgenezzėk.
2018. márc. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
Valóban nem bír
2018. márc. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
Amúgy lehet ficam,törės, zúzódás. Orvos tudja megmondani. Ha törött,rosszul forr össze nem lesz soha teljes ėrtėkű. Vigyėtek el mihamarabb orvoshoz! Ne hívj dokit,, mert meg kell hogy röntgenezzėk.
2018. márc. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Mindenképp javasolt egy röntgen.
2018. márc. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Idióta szüleid vannak . Könnyen ugatnak mert nem az ő lábuk fáj . Csak tudd egy macska ha sír vagy fájlal valamit ott nagy a baj ...Sürgősen vidd el rendelőbe kórházba , meghalhat iszonyatos kínokkal ...
2018. márc. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Kérdezd már meg a szüleidtől hogy ha te fogsz kiabálni a fájdalomtól, veled is napokig fognak várni? :)

Ha van macskátok, felelősséget vállaltatok érte. A minimum az, ha elviszitek őt állatorvoshoz ha gond van.

Ne vedd magadra. :)

2018. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

Kérdezd már meg a szüleidtől hogy ha te fogsz kiabálni a fájdalomtól, veled is napokig fognak várni? :)

Ha van macskátok, felelősséget vállaltatok érte. A minimum az, ha elviszitek őt állatorvoshoz ha gond van.

Ne vedd magadra. :)

2018. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
42% os te valami nyomorėk vagy?
2018. márc. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Két regje van, csak épp nem veszi észre magát úgy látszik.
2018. márc. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!