Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez túlzott szőrhullás?

Ez túlzott szőrhullás?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Alapból nagyon hullik a szőre, a fülén mintha kopaszodna is. Mondjuk ezen a részen eleve kevesebb a szőr. Normális ez ilyenkor vgy valami baja lehet?



2018. márc. 15. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen fajta macska?

Csak most kezdte hullatni a szőrét?

Nem volt még ilyen?

Állatorvos?

2018. márc. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Fekete fél-hosszú szőrű házimacska. Most lesz egy éves. Mostanában vettem észre kb 2-3 hete ezt. Amikor kiskorában idekerült, akkor volt ilyen, de akkor csupa csont és bőr volt és az azért lehetett.

Azért nem vittem még állatorvoshoz, mert nem tudom, hogy ez még a normális kategória vagy aggódjak. Az állatorvossal egyébként nincs jó tapasztalatom. Amikor kiskorában elvittem, akkor is azt mondta, hogy minden rendben. Majd utána derült ki, hogy fülatkája van és teljesen fekete volt a füle belseje. Az lett kezelve és teljesen elmúlt.

2018. márc. 15. 19:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha foltosan hullik, lehet pl. bőrgomba is. Mutasd meg orvosnak, keress olyat, akiben bízol.
2018. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem ezzel menjetek el dokihoz. Ha tudsz ne ahhoz aki egy fülatkát sem vett észre. Valszeg megvizsgálják elsősorban élősködőkre, fertőzésre, ha nem találnak rá utaló tünetet szóbajöhet egy vérvizsgálat is, lehet hormonális oka is.
2018. márc. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!