Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ismertek furcsa történetű...

Ismertek furcsa történetű macskákat?

Figyelt kérdés
Az én macskám ,,eredetileg'' lány volt amikor elhoztuk. Az állatorvos is nősténynek állapította meg. Nem akartuk hogy kölykei legyenek,ezért elvittük ivartalanítani. Az ívartalanítás után amikor érte mentünk az állatorvos közölte,hogy a cicánk rejtett heréjű KANDÚR. Ekkor nagyon meglepődtünk és a neten utána olvastunk és azt írták,hogy 100 macskából 1 ilyen van átlagban.Szóval egy nagyon ritka fajta cicánk van.

2018. márc. 19. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, a Csizmás kandúrt.
2018. márc. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem
2018. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

egyik cicánk úgy került hozzánk, hogy miközben apukám barkácsolgatott a műhelyben, beugrott az ölébe egy kiscica. nem is volt kérdés, hogy megtartjuk.


viszont fülatkás volt szegény, ezért nagyon sokat szenvedett, de nagyon aranyosan türte, hogy mindig cipeljük a dokihoz és undi gyógyszereket kell szednie naponta és altatva is volt, mert úgy is tisztitotta a doki a fülét. de szerencsére kigyógyult belőle :D

2018. márc. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én macskámra is azt mondták, hogy lány, és már 5 hónapos volt mikor háton fekve játszott a lány cicánkkal és akkor észrevettem, hogy valami nem stimmel. Addig mindenki kisasszonynak hívta, és lány neve is van. A kislány meg úgy került hozzánk, hogy sose volt kóborcica az udvarunkon és abban az évben megjelent kettő is egy 3 hónapos meg később egy egyhónapos. A nagyobb rettegett az emberektől, de mikor sikerült elkapnom szelíd lett nekem, a nevére is egyből jött. Tisztogatott is mindig.
2018. márc. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!