Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicámnak adhatok mirelit...

A cicámnak adhatok mirelit halfilét? Ha igen, akkor nyersen vagy sütve/főzve adjam oda neki?

Figyelt kérdés
2018. márc. 22. 00:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Adhatsz neki nyersen is (kivéve sertéshúst) és mindenképpen melegítsd meg előtte. Fagyosan soha ne adjál neki nehogy lebetegedjen, torok vagy tüdőgyulladása legyen.
2018. márc. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szobahőmérsékleten gondoltam, de ha úgy egészségesebb szívesen meg is főzöm neki.


Sajnos picit bágyadtnak tűnik mostanában, és amíg szervezem neki az orvost, szeretnék neki valami finomsággal kedveskedni.

2018. márc. 22. 01:33
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Én is ilyen gondoskodó vagyok a cicámmal :-)

Egy állatorvos mondta régebben hogy legyengült macskának legegészségesebb a tisztított csirkeszív nyersen.

Tehát én ezt ajánlom inkább hogy próbálj meg adni neki. Nem került sokba és tele van vitaminokkal, ásványi anyagokkal.

2018. márc. 22. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az emberi szervezetnek szüksége van rá, hogy a húsok amiket eszünk sültek legyenek mert így fejlődtünk. Egy macskának viszont egészségesebb ha nyersen adod a húst, szobahőmérsékleten.
2018. márc. 22. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Salx Narval ***** válasza:
A halat én is nyersen szoktam adni, a kisebbeket egészben ép csak pikkelyt szoktam levakarni róla, az egész kicsikről még azt sem.
2018. márc. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Úgy néz ki, jobban van, csak ugye ő egy félig kinti cica, és most jött haza a csajozásból; 2-3 hétig csak enni meg aludni járt haza, nagyon belefogyott ebbe a tevékenységbe, és napokig nagyon bágyadt meg szomorú volt, nem volt olyan lelkes és érdeklődő, mint szokott,de a tegnapi napot rászántam, és végig vele voltam, néztem, hogy mennyit eszik-iszik, kakilás-pisilést is, minden normális, és még hízeleg is, nagyon kedves...de olyan mintha megváltozott volna a személyisége. Sokkal kevesebbet játszik, meg lustább is lett, meg sokkal nyugodtabb, és félénk is. A másik cicám, aki régen volt ilyen bágyadt és nyugis, ő pedig most lett nagyon eleven, pedig ikrek, és nemsokára 1 évesek lesznek. :)

2018. márc. 23. 23:08
 7/9 Salx Narval ***** válasza:
Jót tennél vele ha ivartalaníttatnád, megóvnád a fertőzésektől és a nagyobb verekedésektől, stressztől. A csavargások is valószínűleg rövidebb ideig tartanának. Szerintem ez lenne a helyes döntés.
2018. márc. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha jó a környéked, nem lesz baja a cicádnak. Nekem egy 16 éves kandúrom van és soha nem érte baj a csajozásból. Most párra talált itthon egy vendég lány cicával és békésen megvannak, együtt alszanak, el se csavarog azóta. Ilyet még nem is láttam, szerelmesek.
2018. márc. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jajj ez annyira cuki!! :)
2018. márc. 30. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!