Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vigyem dokihoz vagy ne?

Vigyem dokihoz vagy ne?

Figyelt kérdés

Ha fel akarom emelni a macskám az melső lábai alatt alányulok és fel emelem sír, fáj neki.

De jár eszik rendesen.

Kinti benti kan cicáról van szó.



2018. márc. 23. 08:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha felmerül a kérdés akkor a válasz mindig igen.
2018. márc. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a konkrét esetben az 'igen' és a 'nem' közül az 'IGEN'-t válaszd!
2018. márc. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fennakadt egy kerítésen és meghúzta? Hát ártani nem árthat a doki!!
2018. márc. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ajaj, ha egy macska sír, akkor nagyon szenved. Nem fog ártani ha doki látja.
2018. márc. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Vinném csak nincs jelenleg pénzem.
2018. márc. 23. 10:08
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Jaj istenem, akkor minek kérdeted? A legtöbb doki megengedi hogy utólag fizess. És a legtöbb orvosi kezelés pár ezer forint. Én inkább kölcsönkérnék minthogy pénzhiány miatt szenvedjen a macskám.
2018. márc. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Vagy arra számítasz hogy itt vadidegenek küldenek egy rakás pénzt-neked, akit még csak nem is ismernek?
2018. márc. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Haha nem az volt a kérdés,hogy ki akar küldeni pénzt c: ha nem tud rendesen válaszolni ne irjon
2018. márc. 23. 10:53
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

''Vigyem dokihoz vagy ne?"

ez a kérdés nem?Akkor vidd ha nincs pénzed akkor minek van macskád és ha valami komoly beteg lesz akkor is haggyod hogy szendevdjen?Mivel "kan" ezért most párzási időszak van és lehet összeverekedett valamiek cicával vagy meghuzta a lábát mivel nincs ivartalanitva mert gondolom nincs pénz.

2018. márc. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt mindenki rendesen válaszolt :)

Jogos volt minden,amit írtak. Szerintem nincs jogod a felháborodásra,mert ha megvonod a szenvedő állattól az orvosi ellátást,akkor az állatkínzás :)

Mindenki válaszolt a kérdésedre,szerintem is orvoshoz kéne vinned. Nem tudom nálatok hogy van,de pl a mi dokink,van hogy nem is kér pénzt a vizsgáltért. Mondjuk nem tudom,hogy ez mitől függ :D Lehet,hogy semmi komoly,de szerintem is mindenképpen doki :) Jobbulást a cicádnak. :)

2018. márc. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!