Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megsérült egy hajléktalan...

Megsérült egy hajléktalan cicája. Mi tévők legyünk?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk baráti ill közeli viszonyban. Erdő mellett lakom itt párszor láttam fát ezt azt hordani, és ma egymásba botlottunk. Mesélte többek közt, hogy fáj a cicája egyik lába nagyon. Én sajnos nem sokat tudok segíteni, télen takarok ruhák, kabátokon kivül. Imádja a cicáját. Ki segithet?

2018. márc. 24. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Állatorvos.
2018. márc. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ui:Nem kamu pénz gyüjtö. Tényleg rég ota mindig vele a cica és láttam elé bicegni.
2018. márc. 24. 00:13
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Mi az, hogy hogy segíthetsz? :D Elviszed állatorvoshoz a macskát, és megnézeted vele hogy mi baja.
2018. márc. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Neked van pénzed???? Mert írjátok, de lehet nincs. Többen nem tudjàtok összedobni?
2018. márc. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos én sem állok jol, de elvittem és részletfizetést kértem. Kétszer 2500 at fiizettem. Már jol van, csak huzodás volt.
2018. márc. 27. 18:37
 6/6 anonim válasza:

De kedves vagy :)

Az a lényeg, hogy meggyógyul. Ezeknek az embereknek ezek az állatok a társaik <3.

2018. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!