Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A tesóm elhódította előlem a...

A tesóm elhódította előlem a macskát. Mit tegyek, hogy ne csak hozzá legyen barátságos?

Figyelt kérdés

Ha a tesóm csinálja:

-Hallgat a nevére

-Eszi a kezéből a jutalomfalatot

-Hagyja, hogy rárakja a nyakörvet

-Belemászik az ölébe

-Nem fél tőle

-Dorombol

-Bemászik a macskahordozóba

Velem ellentétben. Nővérem, mindig ő eteti a cicát én nem akarom ezt csinálni, mert felesleges, fog magának elég egeret! Ugyanez a véleményem az állatorvosról. Szegény macska csak szenved nála. Szerintem a tesóm elkényezteti a macskát az etetéssel és kínozza az állatorvossal. De mégis hozzá barátságos! Elélem meg mindig elfut. :'(



2018. márc. 24. 00:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Talán, ha a fenekedre tetováltatod a macska képét, és megmutatod neki (a macskának) akkor azzal megtudod neki mutatni, hogy ez a legyen barátság köztetek dolog kölcsönös. Én kipróbálnám.
2018. márc. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
87%
Én is elfutnék előled. :o
2018. márc. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Remélem amikor beteg vagy téged sem visznek ahhoz a borzalmas szociopata, fájdalmas kínzásokat alkalmazó fehérköpenyeshez, hátha elvisz a tüdőgyuszi, és egy gonddal kevesebb lenne a világon.
2018. márc. 24. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Az allatorvos kb annyira felesleges a cicanak, mint neked a levegovetel, az etetese pedig annyira ostobasag, mint a te etetesed. Elvegre elmehetnel vadaszni magadnak kajat!


A cica okos, es felismeri, ki a jo gazdaja, ki az ellensege. Meg szerencse, hogy elkerul teged!!!

2018. márc. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
73%
Remélem h sose lesz gyereked,aki egy macskárol igy beszél az szochiopta sajnos és gyerekével rokonaival is hasonlóképp viselkedik,a macska nem hülye okkal nem megy a közeledbe..
2018. márc. 24. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Ah, gyenge kamu. Ha szellemi fogyi 10 éves lennél, mint ahogy el akarod hitetni, nem tudnál ilyen helyesen írni :)
2018. márc. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 szántóvető ***** válasza:
85%
kíváncsi voltam hányadik válaszolónak fog leesni.
2018. márc. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szántóvető, első voltam. Azt hittem, elég egyértelmű volt, a hülye kérdésre hülye válaszom miatt, de ahogy látom, sokaknak nem. *sad story*
2018. márc. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 szántóvető ***** válasza:
41%
ja bocs.még éjjel olvastam a kérdést meg a válaszokat,félig aludva közben.
2018. márc. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez nem kamu!!! Egyébként ÉN tartok macskát és ÉN tudom mi jó neki!! Nem ti!!! Válaszoljatok normálisan a kérdésemre!! Aki nem azt töröltetem!!!
2018. márc. 24. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!