Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kicsi macskánknak hasmenése...

Kicsi macskánknak hasmenése van mit etessek vele hogy elmúljon neki?

Figyelt kérdés

még csak most lett elválasztva az anyjától, eddig adtunk neki macska konzervet de hasmenése van tőle :S

milyen kaját adjak neki? száraz táptól elmúlik?


2010. jún. 11. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:

amilyen szuper minőségű konzerveket lehet kapni, nem csodálom, hogy hasmenése van. ez így túl drasztikus elválasztás volt.

nálunk szopizás mellett kezdtek el bébi macskatápot enni, szárazat. Szépen lassan átálltak végül a csak száraz tápra. semmi gond nem volt.

2010. jún. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
majd eszik füvet :D komolyan , a mienk az azt szokta hogy ha valami baja van akkor elmegy aztán füvet eszik és attól gondolom javul.
2010. jún. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hasmenésre rizset szoktak adni magába, de ezt egy kiscica nem hiszem hogy megeszi:( A másik, hogy szerintem NE a konzervre és a száraz tápra szokasd rá, mert akkor soha nem fogja majd megenni a házi kosztot! Az enyémnek már a virsli sem kell, csak a Whiskas csirkés konzerv:( Semmi mást nem eszik meg! Nem szabad rászokatni őket a tápra mert válogatni fognak!
2010. jún. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,

nem tud még kimenni a kertbe mert még elég kicsi és én szoktam őt időnként kivinni most már javult száraz kajától már nincs hasmenése de nem igazán akarja meg enni a kitekat tápot inkább a házi kosztért sóvárog :D

2010. jún. 12. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:
NEM!! Nem jó itt a minőségi táp!! Van tej potló.. Meg azért megy a hasa mert most normális kajára szokik menni isfogneki egy ideig! de ne adj neki tehén tejet! és probáld a virslit párizsit! szoval ne fojékony kaját..
2010. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!