Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet tenni, ha a cicám...

Anitakinga kérdése:

Mit lehet tenni, ha a cicám állandóan csak játszana?

Figyelt kérdés
Fiu cica,és nem lehet megsimogatni...pedig annyira jo lenne csak simogatni kicsit és nem mindig játszani.
2018. márc. 28. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ivartalanítás után talán nyugodtabb lenne, de miért baj, ha nem lehet simogatni? Sok cica nem szereti az ilyesmit.

Talán az is megoldás lenne, ha nagyon lefárasztanád és amig pihen, addig tudod simogatni.

2018. márc. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is ebben reménykedem. Nem lehet annyira lefárasztani hogy huzamosabb ideig simogatni lehessen...hogy miért baj? A lelkemnek jot tenne ha néha csak idebujna és simizhetném. :-)
2018. márc. 28. 22:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha még nincs ivartalanítva, akkor én is azt javaslom, hogy legyen.


Ám nekem lánycicám van, igaz már lassan 8 éves lesz és őkegyelmét sem lehet csak úgy megsimizni rendesen. :) Majd ha a kisasszonynak olyan kedve van akkor jön dörgölőzni és akkor lehet dögönyözni. :))

2018. márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az előző lány cicám is ilyen volt,mikor ö akarta akkor lehetett simogatni. De a mostani nem igényli egyáltalán . Pedig én igen ...
2018. márc. 28. 22:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Ha fiatal, akkor idővel majd lenyugszik valamennyire.
2018. márc. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Talált cica ugyhogy nemtudjuk. De ugyis viszem állatorvos ivartalanitattni és akkor megtudom mennyi idös. Kb hat honapos lehet.
2018. márc. 30. 12:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor még a miénk is nagyot sokat játszott, később meg alig.
2018. márc. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!