Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol találhatok ingyen elvihető...

Hol találhatok ingyen elvihető kiscicákat Somogyban?

Figyelt kérdés

2018. márc. 29. 02:51
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Lehet az utcátokba valamelyik maminál is van/lesz kiscica. Általában nem ivartalanítanak macskát az idősebbek. Ha cirminek lesznek kölykei amint abba a korba kerülnek ingyen odaadják akinek kell. Szal ahol van házimacska (nőstėny) ott szinte biztosan lesz kölyök is.
2018. márc. 29. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Igen ahogy már előttem írta lehet utcában is találni de talán az ismerőseidnek is az ismerősének van

,, felesleges'' macskája amit örökbe adna, hozza

nk is igy került macska. Az interneten is kereshetsz hiszen rengeteg olyan oldal van ahol eladó macskákat reklámoznak. De ha találsz egy cicát ami nagyon megtetszik de nem Somogyban van hanem a környékén ne sajnáld a benzint egy cicáért minden megteszek (legalábbis én)

Remélem hasznos volt számodra ez a válasz és remelem találsz majd egy cicust! 😉😉😉

2018. márc. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Nemsoká jön a baby boom, minden második bokorban találni fogsz kismacskákat...
2018. márc. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ilyen jófogás.hu vagy ahhoz hasonló oldalakon keresgélj, sokszor hirdetnek kiscicákat.
2018. ápr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Minden faluban.
2018. ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!