Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Könnyezik, nyáladzik és...

Könnyezik, nyáladzik és rekedten dorombol a macskàm. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2018. márc. 29. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még ma elvinném orvoshoz, ne az ünnepek alatt kelljen emiatt idegeskedni.
2018. márc. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal orvos ez nem játék. Felelősséget vállalták egy állatért
2018. márc. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gond van , megfertőzték megfázott stb orvos segít . Ma elvinném mert ha szövődményt kap pár nap alatt szörnyű kínok között múlik ki .
2018. márc. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

7-re viszem :D

De macskanátha lehet?

2018. márc. 29. 15:48
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Igen, csak orvos tudja kikúrálni és nincs házi kuruzslás rá.
2018. márc. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nincs.

Egyébként ez a topik erről szól, hogy leoltunk mindenkit, mert biztos hítből se ismeri az állatorvost, felelőtlen szapis.

Hát kösz. Csak normálisan akart kérdezni valamit.

2018. márc. 29. 17:45
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem, ez arról szól, hogy mikor az ÉN macskám beteg lett, félórán belül az orvosnál voltunk taxival. Arról szól, hogy három állatorvos száma van a telefonomban, hogy ne kelljen keresni, pedig benti macska. Arról szól, hogy minőségi kaját veszek neki, (nem óccsó), arról szól, hogy mivel az állatorvosnál veszem a kajáját, időnként megkérdezek egy-két dolgot. Olyat is, ami miatt tök feleslegesen aggódok. Ha rossz kedve van, már akkor is aggódok.

Aztán esténként feljövök ide a gyakorira, ahol más, idegen emberek macskája miatt aggódom. Azokért, akik éjjel kiírják, hogy három napja nem eszik a macskám, mit csináljak vele? Meg nagyon beteg, biztos megmérgezték, de ezt éjjel tizenegykor, háromnapos ünnep előestéjén. Aztán síkideg lesz az ember, hogy ott az a szerencsétlen macska és elpusztul. Azt sem tudom kié, itt a gyakorin nincsenek nevek, nem tudom, hol van, szeretnék segíteni a macskának, de nem tudok. Ideírom, amit tudok, de nem tudom, a gazdája helyett megtenni, buszra, autóba ülni, orvoshoz vinni a macskát, ellátni, meggyógyítani. Aztán még eszembe jut másnap reggel is, meg utána óránként, mire majd valami hír érkezik róla.

Szóval a letolás azért van, mert én úgy elvárnám hogyha egyet prüszköl a macskád, akkor az állatorvost hívd, meg vidd el magadtól, és ne várd azt, hogy én majd kétszáz kilométerről suhintok egyet a varázspálcámmal, vagy megműtöm a képernyőn keresztül.

"Felelős vagy azért, akit megszelídítettél. -mondta a Róka a Kis Hercegnek." Ha ez mond valamit.

Szóval ezeknek az embereknek kéne kicsit iparkodniuk, és összekapni magukat.

2018. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Macskanátha, kapott injekciót, meg 2-szer vissza kell menni vele. De nem vészes.


Hát tudod, csak ilyenkor fogadta... Nem mindenkihez lehet azonnal taxival ugorni, főleg nem falun.

Szeretem az állatokat, de ez beteges.

Magamat nem "viszem" orvoshoz mindennel, meg kímélem.

2018. márc. 29. 21:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem beteges, vért pisilt, húgyköve volt.

Nem itt irkáltam a gyakorin. Szerintem meg az nem normális ami itt megy. Ja, tényleg lehet beteges, mert oltatni is taxival vittem. Tudod nincs kocsim, attól van. A macska meg fél a busztól.

2018. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!