Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki lehet ezt bírni? Meddig...

Ki lehet ezt bírni? Meddig leszek teljesen a hatása alatt.

Figyelt kérdés
Tegnap meghalt 2 éves gyönyörű cicánk. Kiszökött és megevett valamit. Bárhová nézek ő jut eszembe!
2010. jún. 11. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sajnálom a cicád! egyébként amikor nekem meghalt a 4éves tengerimalacom 3 napig sírtam és nem ettem. De utána is eszembe jut még sokszor de már nem sírok utána. Túl lehet lenni rajta.
2010. jún. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom:( Az én kutyám már több mint fél éve nincs velem,és még most is sírok sokszor,ha rágindolok,van már másik kutyám azóta,de attól nem lett jobb,az előző ugyan úgy hiányzik,soha nem felejtem el az biztos,még így több mint fél év elteltével is rettenetesen hiányzik:( Remélem te nem fogsz ilyen sokáig szenvedni a cicus miatt:(
2010. jún. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sajnállak! ez bizony több hónap is lehet, én a kutyámat fél évig gyászoltam úgy, hogy el-elsírtam magam, rettenetes volt. tudod, mi segített? egy másik kutyus, akire átvittem minden szeretetemet. nem helyettesítette az 1. kutyát, de sok szeretet ad nagyon és azóta lett még egy, szóval 2 kuytukám van, de minden évben gyújtok mécsest az 1. kutyusom emlékére
2010. jún. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együttérzést. Ráadásul itthon vagyok gyesen a kislányommal, aki 4 hónapos és fel sem fogja, miért sírnak állandóan a szülei:(
2010. jún. 11. 11:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom a cicádat. Sajnos akijárós cicákkal mindig történik valami:(

Tudom hogy sokáig tart amíg az ember meg tudja emészteni mi is történt, viszont a babátokra gondolni kellene. Lehet hogy ő nem fogja fel hogy mi történt a cicával, de a szülein csak a bánatot látja az nem jó!

Babát is rosszul érinti szülei bánata, így leglább az ő kedvéért kell minél hamarabb megemészteni vagy legalább a baba előtt nem mutatni az érzéseket.

(én csak az albiba nem hozhatom vissza a cicámat de heti 3-4 napot igy is együtt vagyunk, de mindenről ő jutt eszembe, meg a napi ritmusomból is hiányzik...csomó pótcselekvésem van miatta ebben apár napban.)

2010. jún. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amikor a ki8slányommal játszom, mosolygok, próbálok jókedvű lenni. Ha alszik, akkor borulok ki, hogy ne lássa.
2010. jún. 11. 16:37
 7/8 anonim ***** válasza:

megvisel, ez természetes. =(

az én cicám is nemrég halt meg (2 hónapja)

annyira váratlanul ért az egész, hogy azt hittem belehalok a hiányába, de 1 hét alatt sikerült annyira túltennem magamat rajta, hogy csak este sírtam utána, most meg már csak ritkán, de szoktam siratni =(

gyönyörű szép fekete, selymes bundája volt. =(

részvétem a cicáért, és kitartás.

2010. jún. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sajnálom:( az én gyönyörű teknőctarka cicámat húsvét napján kellet elaltatni, tüdőrákja volt:'( még most is nagyon hiányzik, pedig már van másik cicám.
2010. júl. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!