Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyen létezik? Egyszer csak...

Ilyen létezik? Egyszer csak meghalt a macskám?!

Figyelt kérdés
Benti cicám van...vagyis volt, még csak 4 éves volt. Reggel még aktív volt, játszottunk amikor elmentem dolgozni, miután hazaèrtem adtam neki enni, evett is majd lefeküdt aludni. Én elmentem barátnőmmel találkozni 2 órája értem haza. Furcsállottam, hogy nem köszönt, és nem jön amikor hívom, hirtelen azt hittem, hogy valahogy kiszökött vagy nem tudom, fél óráig kerestem mire holtan találtam az ágynemű tartóban. (Máskor is bebújt már oda ha félt, pl idegenek jöttek, szabadon ki be tudott mozogni, nem tud beszorulni) semmilyen vegyszerhez nem férhet hozzá, és nincs mérgező növény a lakásban. Mégis mi történhetett?
2018. márc. 31. 00:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem tartsd meg a hamvait. Én is elhamvasztottam a kutyámat, pont azért, mert nem tudnám elviselni ha nem lenne velem, ha ott kéne hagyni idegenekkel ha elköltözünk. Itt van az előszobában egy díszes kis széken és egyáltalán nem fura, jó ránézni. Esetleg azon gondolkoztam, hogy egy részét a hamvainak szétszórom valahol és akkor velem is marad meg a szabadban is lehet.
2018. ápr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szia, megtudtál azóta valamit, mi történhetett vele?
2020. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!