Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megbízható és jó állatorvost...

Megbízható és jó állatorvost keresek elsősorban Pest, Jász-Nagykun esetleg Heves megyében? Macska ivartalanító műtétre szeretném vinni a cicánkat de annyi rosszat hallottam mostanában, hogy inkább a jó tapasztalatok alapján választanék!

Figyelt kérdés
2018. márc. 31. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jászberény?


[link]

dr.Fodor Zsuzsanna

Jó szívvel ajánlom!

2018. márc. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
[link] ettöl megbízhatobbat aligha találsz. Mindenre felkészültek. Itt biztonságban tudhatod a cicát:)
2018. márc. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen ☺
2018. ápr. 1. 00:27
 4/11 Kata-92 ***** válasza:
Én a család utcai kisállat rendelőben ivartalanítottam az egyetlen ivartalanított maine coon cicámat. Gyömyörűen megcsinálta, adott neki ruhát, amíg teljesen fel nem ébredt haza se engedte. Másnap kapott egy infuziót és 3 napig kellett antibiotikumot szednie. Én maine coonokat tenyésztek tehát van 3 ivaros maine coonom is egy kandúr és két nőstény. Kezelésre és oltásra is csak hozzá járunk nagyon kedves jó szakember. A kandúromat csütörtökön műti bár nem ivartalanítás, hanem egy kis szájsebészeti műtét, de tudom, hogy a legjobb kezekben lesz.
2018. ápr. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kata-92 ***** válasza:
Dr Varga Józsefhez járunk azt kihagytam. Övé a rendelő és ő a legjobb. Én rá is írtam az ivartalanítás előtt a papírjára, hogy ő mütse. A szájsebészeri műtéti lapra is ráfogom.
2018. ápr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5-ös, éppenséggel a települést is kihagytad.:)

A 3 megye közül melyikben és keresse a Család utcát a Kérdező?

2018. ápr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Kata-92 ***** válasza:
Ha beírja a googleba egy család utcai kisállatrendelő van Budapesten Csillaghegyen. Mivel az utolsó, amit ajánlottak is Bpen van gondoltam azt is leheg ajánlani.
2018. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7

Nincs ezzel semmi baj Kata, csak egyszerűbb, ha leírod, mint keresgélni.:)

2018. ápr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kata-92 ***** válasza:
Az igaz eszembe se jutott, de mostmár leírtam.
2018. ápr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm☺
2018. ápr. 2. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!