Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elfelejthet minket az elveszet...

Elfelejthet minket az elveszett és megtalált cicánk?

Figyelt kérdés
2hónapja keressük eltünt cicánkat.a lányommal aludt,de kijárós volt.Én is etettem simogattam hetente többször.Most úgy gondoltam,hogy megtaláltam.Megesküdnék rá.Láttam előről,hátulról,oldalról.Szakadó esőben követtem,hívogattam,megállt,aztán elszaladt.Leh jvtam a lányomat,Őneki sem jött oda.A mintázata stimmelt,a mozgása,alkata.Nem jött oda.Nem valószínű,hogy egy szűk lakókörnyezetben két ugyanolyan cica legyen/másik városból hoztuk/.Két hónap alatt nagyon sok jeges éjszaka volt,menekült állandóan.Lehet,hogy nem ismer meg?
2018. márc. 31. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem felejtett el, csak máshol otthonosabban, jobban érezte magát valami miatt, úgy tűnik.
2018. márc. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem igaz,mert arany élete volt,ágyban alhatott,kimehetett,jókat evett,ha akart vadászott.
2018. márc. 31. 18:10
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Mégsem lehetett arany élete, ha kiengedtétek csavarogni. Itt az eredménye.
2018. márc. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,de alpból mást gondolunk az állattartásról.Szörnyű a rengeteg ketrecbe,kalitkába,panelba zárt állat,csak azért,hogy én jól érezzem magam,vele.a cica szabadságra vágyik.Nem is baj,ha elment és úgy jobb neki,én csak azt kérdeztem,hogy előfordulhat-e hogy nem ismer meg.
2018. ápr. 1. 13:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy mindent megtettetek érte, hogy jól érezze magát, de nem tudhatod, hogy ő mit érzett a legjobbnak. Simán lehet, hogy valami olyan kaját kapott máshol, ami jobban ízlett neki, és ennyi elég volt. De éppenséggel ha fiatal volt, előfordulhat, hogy elfelejtett...
2018. ápr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel a hozzáállással én is menekültem volna onnan.
2018. ápr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A macskák öntörvényűek, megvan a saját akaratuk.

Az általad leírtak szerint arra tippelek, hogy nem a Ti cicátok volt az a cica, "akiről" írtál, hogy nem ismert meg benneteket. Az én cicámnak a testvérei olyan mintázatúak, mint az enyém, nem is tudtam őket megkülönböztetni kölyök korukban. Már csak az én cicám van meg, a testvérkéit elajándékozták ismeretlen személyeknek, de szerintem ha még együtt lennének a cica tesók, akkor sem ismerném meg őket.

Az én cicám rendkívül ragaszkodó, ha távol vagyok, a férjem beszámolója szerint nagyon vár engem és amikor hazaérkezem, szó szerint "beolvas" " benyávog" nekem, hogy hol voltam eddig. Tehát ragaszkodóak a cicák, még ha az is az általános vélemény, hogy a macska a házhoz hű, nem annyira a gazdihoz.

2018. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elfelejthet de 2 hónap...hm nnem tudom.

Ha jóállapotban volt a cicu amikor láttad akkor lehet valaki másnál van. A kijárós cicákkal van az hogy néhányan leszrják hogy másé, fogják és elviszik és ha elegendő ideig nem engedik ki lehet haza se talál akár a szomszés utcából se...

Nekem volt egy ilyen macsekom akit ellopott egy p*csa mert tetszett neki

De hazajött a drága pár óra után

2018. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!