Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rendelt már valamelyikőtök...

Rendelt már valamelyikőtök macskabútort a VidaXL nevű cégtől? Mi a tapasztalatotok velük kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg tudnátok mondani megfizethető macskabútort? (30 ezer alatt) Akár ebay-ről... csak annyi a lényeg, hogy legalább 170 magas legyen.

2018. ápr. 5. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én már rendeltem tőlük bútort, de nagyon megbántam. A minősége hihetetlenül rossz, 1 hetet sem bírt ki, egyszerűen szétesett, pedig egy macska nem nehéz... garancia miatt hívtam őket, ígérgettek de nem nagyon akartak, csak fogyasztóvédelmi fenyegetés után foglalkozni az üggyel.

Ha teheted ne foglalkozz velük

2018. ápr. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Sejtettem, hogy olyan lehet, már a képek alapján is gyenge konstrukciónak tűnik.


Ha valaki tud elfogadható árú cicabútort mondani, ami neki bevált, azt megköszönném!

2018. ápr. 5. 08:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi a zooplusról szoktunk rendelni kaját, játékot,kiegészítőket és innen rendeltünk cicabútort is.Méret szerint vannak csoportosítva és szerintem nem is túl drága.

Azt is oda szokták írni, hogy max hágy kilós cicáknak való. A miénk 110 cm és 9900ft volt.Könnyen össze tudtam szerelni, a cica is szereti.Három szintes, kaparófával és jól bírja,5 hónapja vettük. Mostanában nézegettem egy plafonig érőt, nagy testű cicáknak valót, talán 23000ft körül volt.

2018. ápr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!


Valóban volt jó pár érdekes. Volt egy akciós is. 24-ért. Már meg is rendeltem. :)

2018. ápr. 5. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!