Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon cuki a szomszédom...

Nagyon cuki a szomszédom cicája. Amugy is akartam cicát, de ö álmaim netovábbja, ö kutyás. Elcsenhetem tölle?

Figyelt kérdés
Kb6honapos szürke gyönyörü cirmos, már mondtam neki, hogy nem e adná nekem, de a válasz az volt, hogy bár nem bírja tulzottan, mert mindig is kutyás volt, de jo egerész, és ezért nem adja. Ugyanis én bent tartanám, nem tudna egerészni át járni, és kb most ivartalanitatnám, oltatnám. Szerintem jobb helye lenne itt, de hogy gyözzem meg adja nekem? Kandur, ezért ö nem is tervezi az ivartalanitást, és csak kinti lenne:( Én meg bele szerettem. Hizeleg is nekem, bujik, etetem:)

2018. ápr. 6. 22:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem "csenheted" el tőle, mert az szín tiszta lopás, hiába lenne jobb helyen nálad. Nem jó egy rossz szomszédi viszony, mert előbb utóbb kiderülne hogy nálad van a macska. Érvelj neki hogy miért lenne nálad jobb helyen és hogy adja inkább neked.
2018. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg tudod győzni a szomszédod úgy oké, de ha nem akarja neked adni, nem lophatod el tőle, ez bűncselekmény, még akkor sem ha nálad arany élete lenne. Amúgy meg ha szeretnél kiscicát ajánlom a menhelyeket, a szürke cirmos az egyik leggyakoribb színmintázat, minden menhelyen van vagy 10 ilyen kiscica, tessék onnan megmenteni egy életet az elaltatástól ;)
2018. ápr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Elcsenni nem volna szép. Az nem "csenés", hanem lopás lenne. Esetleg megvehetnéd tőle, vagy elcserélhetnéd valamire. Mindenképpen meg kell egyeznetek, vagy ha nem sikerül, akkor el kell fogadnod, hogy a szomszédodé marad a cica.

Egész biztos, hogy nálad jobb helyen lenne, de önkényesen nem veheted el.

2018. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#3köszi. Én is gondoltam rá, hogy helyében viszek neki egy másik vele kb egy idös kandurt akit saját pénzemen oltatok ivartalanittatok.
2018. ápr. 6. 22:48
 5/17 A kérdező kommentje:
Ezt megkérdem holnap tölle, bár a másik cicát is sajnálnám öszintén neki, hogy hiába oltatom ivartalanittatom, de csak kinti lenne akit nem szeret:(
2018. ápr. 6. 22:51
 6/17 anonim ***** válasza:
:O
2018. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
10%
Mi a baj azzal ha kinti cica az a természetes élőhelyek főleg a cirmosoknak megorulnek ha bezarod őket mit csinál szegényke a hétköznapokon amikor dolgoz/tanulsz nyilván ertelek sot értékelem is hogy óvni szeretnéd mert az enyém is nem egyszer jött haza 5 nap után sebekkel de él és virul 6 év után is
2018. ápr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát már ne haragudj utolsó kommentelö, de egy Kandúr macskának is igen is fontos az ivartalanítás, hogy ne kapjon el harcok során halálos betegségeket plusz ne tudjon nemzeni tiz raklapnyi cicát. Igy is dugig vannak a menhelyek, plusz fontos a védö oltás is, ha mindenki oltatna, már nem is léteznének joformán azok a betegségek amibe bele is halhatnak.
2018. ápr. 6. 23:12
 9/17 anonim ***** válasza:
7%
En nem emlékszem arra hogy azt állítottam volna hogy oltatni es ivartalanitani hülyeség lenne az elmúlt 10 évben 3 cicam volt mind be volt oltatva es ivartalanitva volt...
2018. ápr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem egyszer 5nap után sebekkel megy haza..ebböl feltételeztem, hogy nem csak a cicádra xarc..él vagy hal, hanem a többire is, de akkor neharagudj.
2018. ápr. 6. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!