Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti milyen érvekkel győznétek...

Ti milyen érvekkel győznétek meg egy embert, hogy tartson macskát?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 8. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha valaki nem akar macskát tartani, akkor nem kéne ezzel piszkálni, mert úgy sem lesz jó gazdája.
2018. ápr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van. Nem tudod ráerőltetni. És lehet épp pénze sincs egy macskára mert nem olcsó. Kaja, oltás ok, ivartalanítás, stb. Ha akar akkor lesz macskája lehet ha még piszkálni vele annál inkább nem akar. Azt szeretnéd hogy na nagy nehezen lesz 1 macskája aztán kicsapja az udvarra 2 naponta dob neki egy kis kaját és ennyi? Gondolom nem.. Hagyd majd ha akar lesz macskája ha nem akkor nem
2018. ápr. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ha van egy szerető családja?
2018. ápr. 8. 08:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen élethelyzetben vagy és mit kellene vállalnia? Mert más az, ha csak "el kellene tűrnie", hogy egy fedél alatt él vele, és nagyon más az, ha neki kellene gondozni is - az is más, ha alapvetően macskabarát, csak valamiért bizonytalan (pl. nemrég veszett el egy állatot, de mondjuk egyedül él, és a környezete úgy látja, jót tenne neki; vagy úgy érzi, öreg ő már ehhez, de a családja vállalja, hogy szükség esetén besegít stb.), meg az is más, ha eleve nem akar állatot.
2018. ápr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igaza van a 4-esnek,hogy az sem mindegy,hogy hogyan áll a dologhoz.Ha szereti a cicákat,akkor lehet elég egy kis győzködés.Szerintem ami leginkább megtudna győzni egy embert az maga a macska.Ha neked is van cicád és látja,hogy milyen,talán ő is kedvet kap.Vagy talán pár netes videó is segítene.Meg mond el neki,hogy szerinted miért lenne jó neki a macska.
2018. ápr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kész érvekkel felesleges győzködni. Én sem akartam magamnak saját cicát! Aztán a sors elém rakott 8 éve két pici 2 hetes lánycicát, megmentettem őket az éhhaláltól (sajna másik nem élte túl, csak pár napot bírt). Azóta is velem van a bolondórám, pedig macskaszőr allergiám van. :) Én sem gondoltam, hogy ennyire a szívemhez tudna nőni! :)


Szóval győzködni felesleges, az élet hozza magával ezeket. :)


Ezt 39 éves férfiként írtam. :]

2018. ápr. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
#4 tényleg nagyon jól sorolta a lehetséges élethelyzeteket. Én sem akartam macskát, de a lányom (az anyjával egyeztetve!) hozott egyet, nekem pedig meg kellett szoknom, hogy ott járkál a lakásban. Nem mondom, van néhány idegesítő tulajdonsága (például hajlamos hajnalban ébreszteni bennünket), de meglepődve tapasztaltam, hogy sokkal okosabb állat, mint ahogy feltételeztem volna. Mostanára egész jól összebarátkoztunk :-)
2018. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Minek rábeszélni valakit, ha magától nem akarja?

Még nem született meg az az ember, aki engem rá tudna beszélni a macskatartásra. És biztosan nem vagyok egyedül.

2018. ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 DnPlymn válasza:
77%

Hogy finom a húsa.


(Hülye kérdés, hülye válasz)

2018. ápr. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!