Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Haldoklik a macska?

Haldoklik a macska?

Figyelt kérdés

Nem sajat macska, de mi is gondoztuk (kozos udvar) es ma azt vettuk eszre, hogy a macska az ajtonk elott a sajat (zoldes-sargas) hanyasabban fekszik nem bir mozdulni, szemei nyitva vannak es lelegzik nehezen.

Probaltunk elerni az allatorvost, nem sikerult, vasarnap van raadasul erdelyben roman husvet van igy minden zarva alapbol. Ha elpusztul szegeny akkor mire utalhatnak ezek a tunetek? Patkanymereg?? Valaki megmérgezhette??


2018. ápr. 8. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
valószínüleg, ha se ma se holnap nincs orvos, akkor már lehet ásni szegénynek a gödröt.
2018. ápr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Patkányméregtől vérezne. Valami más mérgezés lehet talán, próbáljatok neki inni adni (vizet, esetleg húsleves levét).
2018. ápr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mérgezés. Nincs esélye sajnos orvos nélkül, orvossal sem biztos.
2018. ápr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lehetetlen vott barmit is adni neki, semmire nem volt kepes reagalni, a fejet ejtette el, mar csak annyit birt csinalni, nehezen levegot vett, A nyelve is kivolt picit nyujtva. Az orranal es a szaja kornyeken volt hanyas nyom konkretan megvolt meredve a labait nem birta mozgatni, a fejet sem. Sajnos el is pusztult szuk 2ora alatt. Nagyon sajnalom, hogy nem tudtam segiteni rajta, de nem volt hogy mikor mar ra talaltam akkor mar olyan allapotban volt, hogy szerintem orvosi csoda sem menthette volna meg:( kivoltak tágulva a pupilái mikor elpusztulva ratalaltam, a szaja is nyitva volt. Mostmar inkabb az erdekelne hogy mi okozhatta ezt, mert ha valaki


megmergezte az baj, mert nekunk is van 4macskank es nehogy hasonloan jarjanak..

2018. ápr. 8. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!