Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hasas cicám vérzik és nem...

Hasas cicám vérzik és nem tudom miért?

Figyelt kérdés

Ma reggel találtam rá szegénykém bele esset a szomszéd kútjába hála nem volt benne víz de nagyot esett , fel hoztuk de azóta vérzik az az inkább úgy mondanám , hogy vér foltokat haggy vajon mi baja lehet? nagyon szeretjük nem akarjuk , hogy valami baja legyen

:(



2018. ápr. 8. 14:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem akarjátok, hogy valami baja legyen, az egy dolog. Jelenleg valószínűleg van valami baja. Valahogy egészséges cicák nem szoktak vérezni. Erre egy megoldás van: Állatorvos.
2018. ápr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
állatorvos kéne vinni azonnal!
2018. ápr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez semmikepp nem jo, nyilvan megmondani sem lehet igy hogy mi a baja. Majd irj, mi a helyzet
2018. ápr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom ma vinni :(
2018. ápr. 8. 14:38
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig most kéne vinni. Miért nem tudod? És mikor tudnád vinni?
2018. ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mire várható a szules?
2018. ápr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nezz korul, az allatklinikak vasarnap is uzemelnek, enis oda vittem a kutyamat amikor baj volt, bar nem volt egyszeru mivel 40km-ert kellett utazni vele. Probald meg valahogy megoldani, mert nem biztos hogy megmarad holnapig :(
2018. ápr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
google! biztos van a környéken ügyelet. hány éves vagy?
2018. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Akár vetélhetett is vagy megindult a korai szülés, azonnal állatorvos kell neki mert hamar elpusztul.
2018. ápr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon a Debra24 oldalon ott az ország összes állatorvosi ügyelete, midig frissítik. Elvetélhetett, megrepedhetett a méhe, a magzatburok, megsérülhettek, elpusztulhattak a kölykök. Ha már felhoztátok onnan, vigyétek orvoshoz. Ha a fenti sérülések valamelyike bekövetkezett, meg úgy egyáltalán mivel nagyon megütötte magát, nem biztos, hogy be fog indulni a szülés, és így nagyon valószínű, hogy el fog pusztulni. (Ha kölykök elpusztultak benne, akkor az még hullamérgezést is okozhat). Fontos lenne orvoshoz vinni.
2018. ápr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!