Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érdemes megvennem ezt a...

Érdemes megvennem ezt a macska boxot? Mi a véleményetek rolla.

Figyelt kérdés
[link]

2018. ápr. 8. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem RÓLA hogy biztos nem venném meg semmilyen állatnak. Ennyiért már lehet műanyag, hagyományos új szállítódobozt venni, aminek az az előnye, hogy az amúgy is stresszes, ijedt állatot egy oldal kivételével minden honnan "védi" azzal hogy nem rácsos hanem tömör, nem lát át rajta. Ez a doboz olyan szinten bestresszelne egy macskát pl az állatorvosnál hogy rágondolni se akarok. Minden oldalról érné inger és nem lenne egy nyugodt sarok ahova behúzódhat.
2018. ápr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se venném meg.
2018. ápr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak ugyan azt tudom mondani, mint az első. Ennyiért újat veszel, ami fedett, és nem stresszeli az állatot
2018. ápr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Az én kutyám simán ellenne egy darabig benne. Oké, a kutya nem macska és egy képzett vadászkutyáról beszélek. Bár soha nem volt "ketrecben" de szerintem nem lenne gond, ha ilyenben szállítanám (míg nem hagynám magára), de a csomagtér az ő felségterülete (egyterű).
2018. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen sem hoznám el, max. virágládának:S
2018. ápr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%

41%... Mondjuk én 0-ra számítottam, szóval ez nagy pozitívum. :-)

Mi volt a baj? vadászkutya?

Ha ilyen a természete, akkor nyomjam el benne, hogy "jó kutya" legyen? Ha vadászni akar, akkor csinálja! Nem kényszerítettem egyik kutyát sem semmire. Ezt szereti? Hajrá, akkor ez irányba megy a tanulás! Ez az erőssége, miért vonjam meg tőle?. Falun nőttem fel. Az első kutyám lerendezte a kacsaállományt (büszkén kiterített 20 kacsát egymás mellé sorban). Átlagos kutyának indult, a vadászatban lelte az örömét (drótszőrű foxterrier). Megadtam neki, amit szeretne, ez baj? Megtanítottam neki, hogy nem szabad mindent kinyírni. Büszkén hozta oda, amit lelőtt a barátom (én nem vadászok, csak a kutyával segítek). Viszont az látszott a szemén egy hibás lövésnél, hogy elbukott, nem hozott "ajándékot".

Szóval igen! Ha megkérem a kutyát, biztosan belemegy, de soha nem parancsoltam ilyen helyzetbe!


Tudom, ezt nagyon sokan nem értitek, nem is várom el, de az ne durrogjon, aki aszfalton sétáltat és panelba tart! A többiek remélem megértik.

2018. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nem értelek. Mi köze ennek a vadászkutya témának a MACSKÁK kategóriában az adott szállítódoboz megvásárlásához? Gondolom most a vadászat és vadászkutya mellett érvelsz (amivel semmi bajom sincs), mert azt hiszed a 41%-os azért pontozta le valaki mert vadászkutyája van. Szerintem inkább azért húzták le mert ennek a ténynek, hogy az ő vadászkutyája jól el lenne ebben a szállítóketrecben semmi köze ahhoz, hogy a kérdező egy macskának megvegye-e azt.
2018. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is be tudnám küldeni a 40 kilós rottweiler-németjuhász keverékemet ebbe a ketrecbe (bár furán nézne ki, mert nem épp az ő mérete, de ha kérném beleszuszakolná magát)


de ezzel az infóval senki nem lenne előrébb :)


Kérdező, ne vedd meg. A macska védtelennek érzi magát, ha se elmenekülni, se elbújni nem tud. Az állatorvos se kellemes élmény, de ha pl. tömegközlekedésre (vonat, brr) kéne felvinni benne, akkor hatalmas stressz érné.

Egy zárt láda kellemesebb, nem stresszel annyira.

2018. ápr. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez legfeljebb kocsiba jó, ahol azt akarod, hogy veled együtt legyen az állat hátsó ülésen mondjuk, de rajtad kívül nem is éri inger.

Rendes szállítónak olyat válassz, ami fedett, védett. Műanyagból is vannak jó minőségűek.

2018. ápr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!