Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4 napos kiscica folyton sír?

4 napos kiscica folyton sír?

Figyelt kérdés
Anyukajukkal vannak 4 napos kiscicak és az egyik sír és folyamatosan keresi a cicit. El is kezdi szopizni de utána tovább sír. A többi tesó eszik rendesen. Miért van? Masziroztam a pocijat. Pisiltettem is nedves vattaval. De semmi. Holnap veszek cica tapszert de csak délután tudok mert suliba megyek. Néha eszik egy két falatot. Szerintetek holnap delutanig kibirja?
2018. ápr. 9. 22:33
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Most eszik de néha nyogdecsel remelem minden rendben lesz. Addig is várom a segítő kommenteket.
2018. ápr. 9. 22:50
 2/18 Turbo333 válasza:
73%
Nyugodj meg kibirja. De hogy mitől sír azt nagyon én sem tudom :(
2018. ápr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg egy állatorvosi ügyeletet nem érne meg felhívni, hogy mit mondanak? Részletesen mond el a panaszodat (gondoltam a késői időpont miatt!)


Lehet be kellene vinni és nehogy késő legyen! :(


Majd írj!

2018. ápr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen az ugrott be, hogy talan ő a leggyengebb, lehet hogy nem egeszseges. Orvosnal voltál veluk, miutan megszulettek? En megnezetnem a helyedben, mert igy valoszinu elpusztul szegeny. Az is lehet, hogy őt majd kulon kell taplalnod. Majd irj, mi a helyzet
2018. ápr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Itt nincs allatorvosi ügyelet és autónk sincs jelenleg :( holnap délután tudnék venni cica tapszert és reménykedni hogy ez a baj csak. Ha pedig nem válik be holnap a tapszert akkor elviszem állatorvoshoz valahogy. Vagy kihivjuk hazhoz ha kijön... egyébként őt terhesen fogadtuk be és nem készültünk fel erre hogy ekkora problémák léphetnek fel... de viszont menhelyre se akartam beadni szegeny anya cicát :(
2018. ápr. 9. 23:15
 6/18 A kérdező kommentje:
Ja és úgy fogadtuk be hogy valaki bedobta az udvsrunkba (lattuk) csak azt nem tudjuk hogy ki. És ezért van nálunk.
2018. ápr. 9. 23:16
 7/18 A kérdező kommentje:
Most egy kicsit megnyugodtam mert elaludt a többi teso és ő végre elkezdett enni. Holnap mindenképpen veszek tapszert hogy ez többet ne fordulhasson elő. Valószínűleg csak ez a probléma hogy ő a leggyengebb. Ezért majd néha külön etetem őt hogy egyszerre fejlődjön a tesokkal. Koszonom szépen mindenkinek a segítséget :) mostmar én is nyugodtan fogok elaludni.
2018. ápr. 10. 00:10
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szokott olyan lenni, hogy egy alomban egy kölyök gyengébb, kisebb, és a többi nem engedi oda a cicihez. Esetleg lehet beteg, vagy beteges. Mindenképpen külön kell foglalkozni vele. Az anyja törődik vele? Nyilván azért sír, mert éhes, vagy mert pluszban beteg is. De ha nem jut elég táplálékhoz, akkor éhes. Jó, ha veszel neki tápszert, és eteted, és foglalkozol vele, mert különben ha megmarad is, lemaradhat a fejlődésben, és később ugye ez kiütközhet.
2018. ápr. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Tedd másik cicire, lehet hogy nem engedik oda a többiek a tejelősebb emlőhöz.
2018. ápr. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia ha esetleg nem alakulna a dolgog, akkor én inkább azon lennék, hogy hogy az állatorvos kijöjjön. Így megtudná nézni az egész családot, illetve látná, a beteges cicát a közvetlen környezetében. Sok sikert és írd meg hogy mi ujság. ☺
2018. ápr. 10. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!