Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicánk evett a papír törlőke...

A cicánk evett a papír törlőkendőből, nagyon nagy baj?

Figyelt kérdés

Előbb arra mentem ki a konyhába hogy a cica a földön fetreng és birkózik a papír törlőkendős tekerccsel, és harapdálta. evett belőle 2 vagy 3 fél centis fecnit. egyedül vagyok itthon,felhívjam gyorsan anyukámat hogy vigyük el orvoshoz, vagy ez nem baj?? semmi baja különben, csak megijedtem :D

lecseszést nem kérek, ez most az első ilyen alkalom volt,eldugtam előle persze rögtön a tekercset.



2018. ápr. 11. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Játszott egy jót, megcincálta a törlőt, megrágta, kicsit evett is belőle: annyi kevés papírtól egy amúgy egészséges ciccnek semmi baja nem lesz! :) Tedd el előle az efféle gurigákat, rakd elé a saját "kergetnivalóit" ! :D
2018. ápr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi , megnyugodtam :) Aranyos volt amúgy nagyon, csak megijedtem !!!
2018. ápr. 11. 10:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz, leemészti, kikakálja :)
2018. ápr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gáz nem lesz
2018. ápr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem lesz gáz :) Cicák hülye dolgokat tudnak megenni, az egyik lökött elől pl. el kell rejteni minden hungarocellt, mert képes elrágcsálni. Az új hűtő után órákig takarítottam, mert mindig sikerült neki valahogy mégis új darabot találni :D
2018. ápr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :) :)

Elmeséltem anyumnak ő is mondta h nem lesz baj de tartsuk máshol a gurigát mostantól :D

2018. ápr. 11. 10:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ettől nem lesz baja.

A nylon csomagolásából ne egyen.

2018. ápr. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Viszont arra figyelj oda hogy műszálat, hosszú keskeny csillivilli fóliát, farsangi és szilveszteri konfetti-t, karácsonyfa zuhatagot ne egyen még véletlenül sem mert elvághatja a beleit.

2018. ápr. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!