Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet Budapesten vagy...

Hol lehet Budapesten vagy Debrecenben beszerezni az alábbi macskatápokat (nem online)?

Figyelt kérdés

Sanabelle No Grain fácán

Wildcat Bhadra lóhús

Applaws Senior

Carnilove Cat Adult bárány-vaddisznó Sterilised

MAC's Cat Adult kacsa, pulyka & csirke

Wild Freedom Adult 'Cold River' - lazac

Happy Cat Sensitive Grainfree nyúl


Valami kimérős üzletet keresek, vagy ahol van kis kiszerelés (300-400 g)


2018. ápr. 11. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Debrecen: fressnapf. Nyilván Pesten is. A Mac's-et nem, a másodikat pedig nem tudom, az ízesítés miatt. A márkaneveket láttam a fresiben, szerintem többségét, csak az ízesítést nem vágom fejből, mert én nem ezt veszem.

A kis kiszerelés, az nagyon nem fog menni Db-ben. Két kis boltban fordultam már meg többször (Hatvan u., és Árpád tér), ott ilyen nincs szerintem max a Happy Cat, esetleg kimérősben, de főleg Royal van. A Wild nevűek szerintem eleve a fressnapf saját márkái. Összefoglalva, kis boltokban ált. Royal van, kimérős vagy bármilyen kiszerelés. Fresiben Royal kis kiszerelés tuti van, a többit nem tudom fejből, mert nem azt veszem. Másik: fel kell őket hívni telefonon, megkérdezni, és akkor nem kell végigjárni. Googleban rá kell keresni: állatfelszerelés Debrecen, ott lesz telszám, és a fresinek is fent van a honlapján. Fresit hívnám először a helyedben. Tescóban biztos nincsenek ilyen jó tápok.

2018. ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!