Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet megtanítani egy...

Hogyan lehet megtanítani egy macskát, hogy ne bántsa a gyereket, meglehet egyáltalán?

Figyelt kérdés

Menhelyi cica, felnőttekre soha nem támad csak a kicsikre(9honapos, 4éves). Van, hogy szó szerint vadászik rájuk. Meglapul és rájuk ugrik. Ilyenkor jól rákiabálok, anyum rá is csapott már mikor ő vigyázott rájuk, de csak csinálja.

Mit lehetne tenni? A picinek a kis arcát karmolta meg. Párom már szaműzné a macskát.

Van valami módszer?



2018. ápr. 12. 18:04
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező kommentje:


"Nem foglalkozik a cicával a nagy. A kicsi meg még nagyon kicsi. A nagy az elején szeretgette, soha nem bántotta. Nem elmenekül vadászik rájuk mint kint a madárra. Ugyan azt csinálja."


Jaj de nagy trauma.

2018. máj. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
18%
Ember, a kérdezõ hozzáállásáról van szó, tényleg ennyire nem megy a szövegértés?! xDD
2018. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
75%

Itt az egyetlen akinek nem megy a szövegértés az te vagy. Tipikusan az az ember vagy, aki szemben jön a pályán és mindenki mást néz hülyének..


Elég érdekes gondolkozásod van, szerinted a kérdező egy rossz ember, csupán azért mert a gyerekei érdekeit nézi.

Te meg maga vagy a megtestesült tökély miközben le mersz írni ilyet egy ártatlan gyerekről..


(Mi van ha a macska kikaparja a szemét?)

"Nem tudom, annyi biztos, hogy a gyerek felfogja, hogy ne zaklassa a macskát, vagy ráfizet."


(Holott nem egyszer le lett írva: A GYEREKEK NEM BÁNTOTTÁK A MACSKÁT!)


Itt igazából ki is állítottad a szegénységi bizonyítványodat, azóta pedig csak ásod magad egyre mélyebbre.


Az, hogy a te életedben nincs olyan EMBER aki igazán fontos lenne neked, szintén sokat elárul, és nem más tehet róla.

2018. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
72%
Kedves utolsó !Osztom a véleményed! Azzal aki meg levált itt az állat fontosabb ,mint az ember kampányát hajtogatni,látszik az értelmi színvonalán,hogy a büdös életbe nem lesz értékrenje.Kár az ilyenre pocsékolni az időt,
2018. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
72%
Leállt****
2018. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
18%
Most magyaráztam el ötödször, de még mindig csak ezt a kétségbeesett mentegetõzést kapom. Én itt befejeztem, mindenki nézzen jó mélyen magába, puszi! :)
2018. máj. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
32%
//Egy büdös szóval nem mondtam, hogy bármelyik élet fontosabb lenne bármelyiknél, ez a hatodik dolog, amit nem tudtatok, vagy meg se próbáltatok értelmezni. Na, kinek nem megy a szövegértés? :)//
2018. máj. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
23%

"A gyerekek nem bántották a macskát!"

Én pedig nem egyszer leírtam, hogy a kérdezõ hozzáállásáról van szó. És ki írta ezeket? A kérdezõ. Szövegértés #7. Ki ássa magát mélyebbre? xDD

2018. máj. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
Mi a gond a hozzáállásommal?
2018. máj. 5. 10:57
 40/45 anonim ***** válasza:
23%
Megyek bőgni... D":
2018. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!