Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Miért morog folyamatosan az egyébként szelíd, bújós macskám?

2 éves kandúr, nincs ivartalanítva. Nagyon bújós, mindig mászik az ember ölébe, dorombol, szinte "követeli" a szeretetet :D Az utóbbi pár napban viszont rá sem ismerek. Ha bárki megsimogatja, azonnal morogni kezd, fúj ránk,szöges ellentéte annak, ami eddig volt :/ Kicsit aggódom érte, hogy mitől fordulhatott ki magából ennyire. Van valakinek hasonló tapasztalata, vagy ötlete, miért lehet ez?

Keress kérdéseket hasonló témákban: macska, cica, morgás, nyávogás

ápr. 12. 19:29  Privát üzenet  

A válaszok
Itt a tüzelési időszak, szóval első sorban arra tippelnék, hogy az zavar be, de lehet, hogy valami fájdalma van, ezért érzékenyebb...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 12. 19:44 Privát üzenet
Szerintem is a bagzási időszak miatt, de ha esetleg kijárós (mondjuk ez végülis nem csak kijárós esetén lehet), beleléphetett valamibe, és fáj neki, vagy a füle beteg és fáj neki, vagy bármi, amitől fájhat valamije. De inkább a bagzás

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 12. 19:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én is erre a két dologra gondoltam. Remélem, tényleg csak a bagzás, és nem fáj semmije :/ Nem is tudom megnézni, hogy van-e rajta seb, vagy valami, mert nem hagyja magát még simogatni se, nem hogy megfogni :/

# 3/5Időpont ápr. 12. 21:27 Privát üzenet
Ha pihen és magában dorombol az is annak a jele, hogy baja van. Ha ilyet tapasztalsz, akkor vidd dokihoz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 12. 21:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hálistennek tényleg csak a bagzás miatt volt, azóta már "normális". :D

# 5/5Időpont ápr. 24. 21:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van két ivartalanított cicám. Az egyik 12 éves, a másik 2 éves. Mostanában valamelyik belepisil az ágyba. Alom tiszta. Melyik csinálja? Lányom folyamatosan a 12 évesre fogja,...
Miért nyávog a macskám folyamatosan?
Folyamatosan tüzel a macskám, nem értem, miért?
Később bújósabb lesz vagy hozzak egy másik cicát?
Macskám a jobb lábát folyamatosan amikor ül emeli mintha fájna neki. Elvittem orvoshoz nincs semmi baja. Hozzáteszem az én jobb lábam be van gipszelve. Jelent ez valamit?
Ti macskátok is ennyire "bujós" cica?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!