Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért morog folyamatosan az...

Miért morog folyamatosan az egyébként szelíd, bújós macskám?

Figyelt kérdés
2 éves kandúr, nincs ivartalanítva. Nagyon bújós, mindig mászik az ember ölébe, dorombol, szinte "követeli" a szeretetet :D Az utóbbi pár napban viszont rá sem ismerek. Ha bárki megsimogatja, azonnal morogni kezd, fúj ránk,szöges ellentéte annak, ami eddig volt :/ Kicsit aggódom érte, hogy mitől fordulhatott ki magából ennyire. Van valakinek hasonló tapasztalata, vagy ötlete, miért lehet ez?

2018. ápr. 12. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt a tüzelési időszak, szóval első sorban arra tippelnék, hogy az zavar be, de lehet, hogy valami fájdalma van, ezért érzékenyebb...
2018. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a bagzási időszak miatt, de ha esetleg kijárós (mondjuk ez végülis nem csak kijárós esetén lehet), beleléphetett valamibe, és fáj neki, vagy a füle beteg és fáj neki, vagy bármi, amitől fájhat valamije. De inkább a bagzás
2018. ápr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is erre a két dologra gondoltam. Remélem, tényleg csak a bagzás, és nem fáj semmije :/ Nem is tudom megnézni, hogy van-e rajta seb, vagy valami, mert nem hagyja magát még simogatni se, nem hogy megfogni :/
2018. ápr. 12. 21:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha pihen és magában dorombol az is annak a jele, hogy baja van. Ha ilyet tapasztalsz, akkor vidd dokihoz.
2018. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hálistennek tényleg csak a bagzás miatt volt, azóta már "normális". :D
2018. ápr. 24. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!