Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha már eszik, akkor jobban...

Ha már eszik, akkor jobban lesz? SOS

Figyelt kérdés

Tegnap délutántól sehol sem találtam a macskánkat, aki járatos az udvarunkon de az előszobába is bejöhet.

Késő este találtam meg elbújva(eddig még sosem láttam ott) nem akart lábra állni csak nézett engem. Nagyon megijedtem, mert olyan volt mintha oda bújt volna el meghalni:(.

Aztán behoztam és kissé remegtek a végtagjai ,továbbra sem állt fel. Megkóstoltattam vele egy kis tejet, szeremcsére ivott belőle. Ma reggel már egy kis apróra vágott főtt csirkemellet is evett, nem remeg úgy de továbbra is csak fekszik.

Sajnos csak holnap van lehetőségem állatorvoshoz vinni :(

Fogalmam sincs mi lehet a baja, de nagyon aggódom. Ha eszik, iszik, akkor az már jó jel?


2018. ápr. 13. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán.
2018. ápr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sikerült elvinnem már ma dokihoz...

A farka körül, a gerince utolsó részét fájlalja, valószinüleg valaki megrúgta. :( Szerencsére rendbe fog jönni, azt mondta.

2018. ápr. 13. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!