Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Kullancseltávolítás közbe megnyomtam a kullancsot. Lehet a macskának nagy baja?

Nagyon megijedtem hogy kullancs van benne, úgyhogy gyorsan ki akartam szedni és sajnos nem néztem utána rendesen a helyes módszernek, úgyhogy a testénél fogtam meg a (kb7mm-es) kullacsot. Elvigyem állatorvoshoz?

Keress kérdéseket hasonló témákban: kullancs, macska, betegség, csipesz, baj, Lyme-kór, eltávolítás

ápr. 14. 10:31  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
A biztonség kedvéért vidd el. Addig meg fertőtlenícsd neki a helyét szerintem. :/

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 14. 11:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A kutyám oldalán éreztem egy csomót megnyomtam picit, kicsit fájt is neki, de elkezdett jönni belőle valami. Az elképzelhető, hogy a zsírmirigy kinyomható?
Van egy yorkshire-om. Ma reggel levittem, es megcsipte a labat a meh, o pedig odakapott a szajaval.3labon ment, de nem volt neki bedagadva, megnyomtam nem sikitott, pedig...
SEGÍTSETEK! Most szedtem ki egy kullancsot a kutyámból de elsőre nem sikerült és lehet hogy megnyomtam a potrohát. Mire figyeljek mit a fertőzés tünetei? És mennyi ideig...
Vemhes a macskám. Nagy a hasa, és meg van duzzadva az emlője, nagyon picit megnyomtam, és van teje is. Ezt mit jelent, hogy körülbelül mennyi időn belül fial meg?
A cicám vemhes, nem tudom mióta, már így került hozzám. Ma megnéztem, és a cicijéből ahogy megnyomtam egy kicsit, valami átlátszó jött. Nemsokára szülni fog?
A kutyám fején észre vettem egy piros kitüremkedést, megnyomtam és egy kis genny jött belőle, de ott maradt a dudor. Eléggé fájt neki. Ez kullancs lehet? Vagy mi?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu