Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nehézen viszik el manapság...

Nehézen viszik el manapság ingyen a cicákat?

Figyelt kérdés
Született 5 kiscicám, ezután viszem majd el az anyukájukat ivartalanításra. A kicsiket féregtelenítve,oltva, induló táppal, majd ha már önállóak szeretném odaadni szerető gazdiknak. Lesz olyan akinek kell manapság kiscica? Nagyon szeretem őket, megtartani is fogok, de ilyen sokkal nem tudnék foglalkozni.

2018. ápr. 18. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Felelos, jo gazdat talalni sajnos nehez. Szerencse es ido kerdese. A menhelyek tele vannak.

Mivel szereted oket es torodsz a sorsukkal, mindez remelem nem tantorit el. A kis cicak tovabbi eletenek alakulasaban a gazda kivalasztasa donto fontossagu.


Az ivartalanitas valoban fontos. Ha megteheted, es a kicsik fejlettsege mar megengedi, a oket is ivartalanittassad, vagy olyan gazdat keress, aki ezt vallalja.

2018. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát így a baby boom közben még nehezebb dolgod lesz, ezért hajtogatjuk állandóan, hogy elég volt, nem kell több kismacska, aki teheti akadályozza meg, hogy szülessenek. Ha mázlid lesz, találsz nekik gazdát, de elveszed a kidobott, sürgősebb esetű macskáktól az esélyt. De már most sokkal több macska van, mint amennyi gazdi lenne számukra.
2018. ápr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha oltva, féregtelenítve, tápcsomaggal hirdeted meg őket, biztos, hogy hamarabb elviszik őket, mint az elhanyagolt, "sufniban született" csipás kiscicákat. De így sem lesz egyszerű jó gazdit találni nekik.
2018. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
51%
Szia, nekem kéne cica. Merre laksz?
2018. ápr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Előző vagyok, szerintem tedd föl jófogásra, sokan keresnek ott is új házikedvenceket
2018. ápr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem rossz ötlet lenne mindenféle hirdető oldalakon kínálni a cicákat. Én biztos nem renném, hiszen ki tudja milyen beteg állat helentkezne a cicákért és mihez kekk neki.....

Szerintem kezd a baráti, ismerős körökben akiket ismersz és tudod hogy akiknél jó kezekben lennének a cicák!

2018. ápr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, mi éppen macskakölyköket keresünk, és itt, a mi megyénkben alig találni.
2018. ápr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mi városunkban tegnap előtt dobtak ki 5 kiscicát egy szatyorban. Ha nem találják meg őket, megfulladnak! És sajnos nem ez az első eset. 1 éve meg kiscicákat dobáltak be házakhoz mert nem akarták gondozni és betegek voltak. Én is kaptam egy cicát, este az esőben dobták be hozzánk. :( Elletni van esze az embernek, de felelősséggel tartozni egy életért már nincs???
2018. ápr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!