Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az sok ha 4x pisil egy nap a...

Az sok ha 4x pisil egy nap a cicám? Tiétek hányszor szokott?

Figyelt kérdés
Általában 3x, vagy van hogy 4x is pisil,ez belefér a normálisba még? Mert pl anyukám cicája max 2x szokott meg olvastam hasonló kérdésnél a válaszokat és ott is 1-2t mondtak. Amúgy nem beteg a cica,mármint nincsen semmi baja "ránézésre", vidám és játékos,eszik-iszik, 1 hónapja voltunk dokinál oltások és féreghajtó miatt(ő adja be mert nekem nem engedi....) szóval nincsen kifejezetten aggodalomra indokom, csak elméletben kérdezem,hogy ez baj-e szerintetek? Másfél éves,ivartalanított brit kandúr amúgy.

2018. ápr. 21. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Vannak, akik azt hszik, hogy a macskájuk csak napi 1-2x psisil, de szinte biztos, hogy olyankor is megy wc-re a macska, amikor nem látják. Vannak macskák, akik sokat isznak, vannak akik csak száraz tápra isznak egy keveset.
2018. ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is max. kétszer pisil,( ivartalanított brit nőstény) ezt simán látom az alomból. Ha nem erőlködik hanem ténylegesen pisil akkor nem hiszem, hogy gond lenne a napi 3-4, főleg ha sokat iszik, ami kandúroknál kifejezetten jó, ök hajlamosabbak a húgykőre.
2018. ápr. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Nem erőlködik közben,szokásos megkönnyebbülős fejet vágja :D Ő amúgy relatív sokat iszik, 2x szoktam látni de biztos többet iszik,meg kap nedvestápot is reggel. :) Akkor megnyugodtam,hogy én lihegem túl (már megint) de inkább megkérdeztem :)

2018. ápr. 22. 08:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk lánycicánk van, három pisi simán megvan egy nap, ha épp többet iszik, akkor négy is. :)
2018. ápr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!