Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Idegesito macska. megnevelni?

Idegesito macska. megnevelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Egy eve vagyok együtt a baratommal akinek egy 11 eves kandurja van. Az elejen nem birt a macskaja, mintha feltekeny lett volna. ha en ott voltam sosem jött ode a baratomhoz ahogy maskor ha egyedul van, olyankor nagyon bujos kandur lesz belole.

egy ev utan eljutottunk odaig hogy mar dorombol ha simogatom de magatol meg nehezen fekszik pl ram ha a fotelon fekszem.


a Problema : az etetes.

Reggel es este kap kajat. Ora pontosaggal reggel fel 9 este 23:00 elkezd nyavogni, de olyan borzasztoan...neha neha elhalgat ha raszolunk de aztan megint elkezdi. ha az ember elindul a kohya fele a macska megorul pattog ugral kaparja a falat. mintha eheztetnenk...pedig nem. rendszeresen allatorvoshoz visszuk semmi baja.


hogy lehet, es mivel lehet egy ilyen idos macskat meg megnevelni ne öruljon igy meg etetes miatt?



2018. ápr. 22. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Komolyan ez ekkora baj? Vagy lehet nem értek valamit. Fél 9kor még aludnátok tovább vagy amúgy is felkelnétek?Vagy miért szóltok rá? Engem percre pontosan 6kor kelt a cicám,felkelek és kap kaját,és este 7kor vacsit. Enyém is nagyon szokott örülni,még ugrál is a lábamra szerintem ez nagyon aranyos . Mindig tudna enni,szerintem a legtöbb cica ilyen :D


esetleg adhatnál neki sűrűbben jutifalatot?


11 éves cica,örüljetek szerintem hogy egészséges,nagyon szép kor, most már nem érdemes szigorítani szerintem.

2018. ápr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, hogy ez miért probléma.

Ne várjátok meg azt, hogy zajongjon, picit hamarabb adjatok neki enni. Még éppen azelőtt, hogy elkezdene óbégatni.

2018. ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!