Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem törődik a cicával az...

Nem törődik a cicával az anyja? Miért?

Figyelt kérdés
Tegnap regegl meg ellett az anyamacska. Este meg találtuk a kölyköket,egy sajnos nem élt a másik viszont élénk. Tegnap este még be ment hozá (garázsba ellett) én átraktam egy dobozba hátha bele megy de tegnap óta semmi. Nem látom hogy be ment volna meg hogy törődött volna vele. Sőt.. nem is akar bemenni már hozzá. Vettem Riska laktózmentes tejet néztem utána egy két dolognak hogy mit hogy kell de óriási feladatnak mutatkozik. Írjatok nekem tapasztalatokat,hogy nevelhetném fel. Ha minden igaz egy hölgynek most fog elleni a macskája és az felneveli de ez kitudja lehet mégm 3 nap is addig nekem kell gondoskodnom róla. várom a válaszokat

2018. ápr. 25. 09:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Vissza tettem a garázsba, pléd van alatta, meg etettem, járkál néha sír. Evés után vattával a fenekét törőlgettem (vizes vatta) és tudott üríteni.
2018. ápr. 25. 09:24
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Ivartalanítani kellett volna időben a macskát.
2018. ápr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A riska tejet ,felejtsd el, vegyel neki macskatapszert. Etetes utan masszirozd a hasat. Sajnos nem sok esely van ,hogy tuleli a pici.


A mamacicat pedig mindenfelekepp ivartalanitsd,szules utan 4 hettel mar lehet vinni.


Nem lehet hogy meg van benne kismacska?

2018. ápr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló. Tisztában vagyok vele, el fogom vinni.

Nem hinném hogy maradt volna benne. Ezt honnan tudhatom meg?

2018. ápr. 25. 09:56
 5/8 A kérdező kommentje:
Esetleg még valami takács?
2018. ápr. 25. 10:50
 6/8 A kérdező kommentje:
Tanács
2018. ápr. 25. 10:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt hasonló eset nem törődött a kölykével az anyja, de egy másik macskánk gondozni kezdte és etette (halva születtek a kölykei :( és maradt még teje.)
2018. ápr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most már szoptatja ha oda teszem mellé. Ezek után még indul az ösztön? Estére be kell tennem a garázsba, hogy ne fagyöngy meg a pici szerintetek be megy majd automatikusan hozzá?
2018. ápr. 25. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!