Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Gáz, ha 8 cicám van lakásban?...

Gáz, ha 8 cicám van lakásban? 84m^2

Figyelt kérdés
Az ismerősöm azt mondta, hogy állatkínzás:(
2018. ápr. 25. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha birod azt a szagot , meg a macskák sem éheznek akkor jól van.
2018. ápr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább, minthogy ki legyenek csapva az utcára, hadd szaporodjanak és üssék el őket. Ha tisztán tudod tartani őket, egészségesek és van mit enniük akkor nem kínzás.
2018. ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Ismerősöd még ott tart, hogy a macska szabad lény.

Holott nagyon sokan csak lakásban tartják a maccsot, így elkerülhető, hogy elüssék, megmérgezzék, kutya elkaphassa, stb.Ivartalanított cicáknál , ha megfelelően van kezelve az alom, még szag sincs.

2018. ápr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Van alomdoboz és macskaháló az erkélyen, az ajtón cicakijáró, hogy bármikor ki tudjanak menni.

Husit esznek meg néha Brit Care tápot és van egy egész macskabútoruk a szobámban.

Szerintem elég jól érzik magukat, sokat játszok velük, nem is szoktak veszekedni, meg az oltásokat, rovarirtó szert is megkapják mindig és féregtelenítem őket minden hónapban.

Igazából mindegyiket utcáról szedtem össze, egy részüknek találtam is gazdát, de aki nálam maradt, azt meg nem volt szívem beadni menhelyre, szerintem ott se sokkal jobb a helyzet.

Azért bizonytalanodtam el, mert többet megszóltak, hogy egy utolsó barom vagyok, csomószor megkaptam, hogy állatkínzó vagyok, meg, hogy 100 macskával fogok megöregedni és meghalni és hát, picikét rosszul esett :/

2018. ápr. 25. 14:37
 5/11 A kérdező kommentje:
Nincs büdös különben, az lemaradt, minőségi szagelszívós, csomósodót alomjuk van, napi 2x cserélem, tisztítom a dobozt is mindig.
2018. ápr. 25. 14:37
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy kicsit sok lenne a 8 macska egy lakásban, de imádom őket és nem ítélnélek el miatta, dícséretes amit értük teszel.
2018. ápr. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Manapság könnyen megkaphatja bárki, hogy állatkínzó.

Még azt is annak tartják némelyek, ahol csak 1 cica van a lakásban tartva.

Vagy kutyát tart lakásban. Vagy ivartalanít. És lehetne sorolni, miben tér el valaki egy másik ember felfogásától.

Olyan nincs, hogy mindenkinek megfelelj.

Arra viszont ügyelj, hogy tudj megállni akár a mostani létszámnál. Mert a gondok akkor kezdődnek, ha jön még egy, majd még egy, majd még egy.......

2018. ápr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Dehogy vagy állatkínzó!:) nagyon sok macskát tartanak a házban, az mindegy hogy csak egyet vagy nyolcat...nekem is van egy szoba cicám én is utcáról fogadtam orokbe. Az pedig amit értük teszel nagyon aranyos és látszik hogy szereted őket!
2018. ápr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jól esett. Igen, nagyon szeretem a cicákat, tetszik az a kettősség, hogy makacsak és sokszor "gonoszak", de máskor meg bújósak, hízelegnek. Éjszaka pedig az összes rajtam és körülöttem alszik, sokszor csak csodálom őket, annyira édesek *_*
2018. ápr. 26. 14:21
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, elnézve az emberiséget, még akkor jársz a legjobban, ha 100 macskával fogsz megöregedni.

Amúgy nem gáz. A magyar ember nagyon szeret a másik életébe belep@fázni, és úgy gondolja (máig nem tudom honnan), hogy neki ehhez joga van. Amúgy nincs.

2018. ápr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!