Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy alom kismacskát?

Találtam egy alom kismacskát?

Figyelt kérdés
Az iskolámban láttam egy cicát, meg akartam simogatni, de elszaladt, úgyhogy követtem, mert tényleg nagyon szerettem volna macskát simogatni. Eltűnt egy rakás faág alatt, benéztem, és kiscicákkal találtam szemben magam, még nem nyílt ki a szemük asszem, de néha résnyire nyitogatták. Vigyek az anyjuknak kaját, vagy szóljak a gondnoknak, kell egyáltalán csinálni bármit is?
2018. ápr. 27. 06:49
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Jó esélyjel a gondnok tud a macsekról.

(főleg, ha a suliban van konyha)

Kérdezz rá, valószínűleg van neki valahol etetője.

A kicsiket semmiképp ne hozd el!

2018. ápr. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Ha ki akarod nyírni a kismacskákat, szólj a gondnoknak. Lehet, hogy mindenki így járna legjobban!
2018. ápr. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
"Esélyjel" ilyen amikor valaki a tutira törekszik:D bár még egy l betü lemaradt:))) On: mindenképp szóljál a gondnoknak.
2018. ápr. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Azért ugye tudod, hogy benne van a pakliban: nem fognak örülni a macskáknak és agyonütik a kicsiket?
2018. ápr. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen 4-es, pont ezért kérdezlek Titeket, félek, hogy elviszi őket egy kutya, vagy kimennek az úttestre, és egy farakás alá vackolták be magukat, félek, hogy oda fog pakolni a kertész még faágakat, nem veszi őket észre, és agyonnyomja őket :(
2018. ápr. 28. 20:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Az anyamacska nem buta: Hidd el, tud vigyázni a gyerekeire. Én vinnék kaját az anyának, de vigyáznék hogy ne tűnjön fel senkinek.
2018. ápr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!