Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A megmaradt anyatejet szerinte...

A megmaradt anyatejet szerintetek odaadhatom a cicámnak?

Figyelt kérdés
Nem szívesen önteném ki a mosogatóba

2018. ápr. 28. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Ha felnőtt, akkor nagyon óvatosan, mert tejérzékeny lehet! Ha korábban (felnőtt korában) már adtál neki tehéntejet, és nem volt semmi baja tőle, akkor lehet.
2018. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
65%
Anyukám mindig emlegette, hogy annyi teje volt velem, hogy 3 kismacska is felnőtt rajta :) Bár ez már majdnem 30 éves történet. Falun nem rökönyödött meg senki, akkoriban még nem volt elérhető az anyatej gyűjtő állomás. Szerintem nem árt meg a cicának.
2018. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Öntsd a baba fürdővizébe nagyon jót tesz a bőrnek! De egyébként persze ha nem akarod nyugodtan odaadhatod a macskának
2018. ápr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Ez aranyos :) én odaadnám! A cicák amúgy laktózérzékenyek általában, de max egy kicsit összefssa magát :)
2018. ápr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
68%
Én is oda adtam a macskáinknak, de nem itták meg. Megszagolták ès arrébb is mentek😄
2018. ápr. 29. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Mondjuk a laktózérzekenység nem "csak" a fosásról szól amitől egyébként egy állat nagyon hamar ki tud száradni. Felfúvódás, hasgörcs, hányinger. Én tudom milyen ezért biztos nem adnám oda neki.
2018. ápr. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%

Nyugodtan, nem lesz baj.

Régen is itták a tejet mindennap.

Nálunk amikor kismacskák voltak, minden reggel és este fejésnél az első spricct a vödörbe meghallották és a következőnél már ott is voltak. Még a felnőttek is jöttek sokszor, de azoknak nem adtunk sokat, hogy vadásszanak:D

2018. ápr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Én nem adnám neki oda.. Inkább veszek laktózmentest a boltban, hogy véletlenül se legyen baja. :)
2018. ápr. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Anyatejre gondoltam és nem tehéntejre!

Át lett helyezve a kérdés más kategóriába sajnos.

2018. máj. 2. 14:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Ő is arra gondolt. Az anyatej is tartalmaz laktózt.
2018. máj. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!