Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Üdvözletem! Tudtok Budapesten...

Üdvözletem! Tudtok Budapesten és környékén kölyök macskát? Ajándékba lenne nagyszüleimnek és anyukám bízott meg hogy keressek ugyanis én voltam az ötletadó 😬

Figyelt kérdés

2018. ápr. 30. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
menhely
2018. ápr. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Budapest, 12. kerület, Böszörményi út 18/b ház mellett egy üzlet kirakatában láttam egy kiírást, hogy kiscicák gazdát keresnek. (Déli pu.-tól nem messze)
2018. ápr. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mehely
2018. ápr. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékba soha nem adunk élő állatot. HA tudnak róla a nagyszülők, csak akkor vigyétek oda a cicát. Egyébként menhelyek tele vannak.
2018. ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg csak akkor ajándékozzatok élő állatot, ha a nagyszülők is tudnak róla és szeretnék, gondját viselnék rendesen, minimum ivartalaníttatják, de jobb lenne, ha nem fogyóeszközként lenne tartva, tehát a telket nem hagyhatná el, mint ahogy az törvénybe is van foglalva.


Facebook gazdikereső csoportok tele vannak kismacskákkal, annyi van, hogy nem is jut mindnek gazdi...

2018. ápr. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm a válaszokat

Igen tudnak róla ezért írtam ajándékot és nem meglepetést

Ha megtalálnák a megfelelő pindúrpandúrt gondolom nekem kéne elmennem érte csak nem tudom hogy átvehetném-e szülő nélkül mert fölöslegesen nem szeretnék mászkálni és mások idejét húzni 😕

2018. ápr. 30. 22:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztosan átveheted szülő nélkül.
2018. máj. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Állatmentő alapítványoknál is érdeklődhetsz/nézelődhetsz, könnyen rátudsz keresni bármelyikre Facebook-on, és elég aktívan posztolnak is általában. Meg most szerintem mindegyik ilyen alapítvány tele van kölyökmacskákkal.
2018. máj. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!