Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyáladzik az egyik cicánk?

Miért nyáladzik az egyik cicánk?

Figyelt kérdés

Van egy kis kandúrunk...Vagyis már nem annyira kicsi, most lesz 1 éves, de a lényeg, hogy amikor simogatom, sokszor annyit veszek észre, hogy mindenem tiszta nyál. Eleinte azt hittem, taknyos és összetaknyol olyankor, de utána láttam, hogy csurog a nyál a szájából XD Olyan undi :D

Szerintetek miért csinálhatja? Egyébként nem szokott nyáladzani, csak ilyenkor, amikor simogatom és hozzám bújik, ha a többi családtagom simogatja, őket nem nyálazza össze. Csak engem tisztel meg ezzel. :D


2018. ápr. 30. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
mert nyalakodni akar nem vetted még észre? észrevehetted volna
2018. máj. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém akkor nyáladzik, ha nagyon belemerül a dagasztásba, biztosan eszébe jut az anyatej. Az embernek is összefut a nyál a szájában, ha valami nagyon finom kajára gondol :)
2018. máj. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. A mi cicánk nem szokott dagasztani, csak össze-vissza járkál rajtam meg hozzám dörgölőzik és közben potyognak rám a kis nyálcseppei :D
2018. máj. 1. 01:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A kiscicák az anyukájuknak is pont így szoktak "udvarolni". :)

Talán majd kinövi.

2018. máj. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De cuki :)

Az 1. válaszolót leszámítva köszönöm a válaszokat (:

2018. máj. 1. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!